2703
2553
ی سؤال😁 تجربتو بگو واسه ما اقدامیا، سر تاریخ تخمک گزاریت اقدام میکردی از این مدلیا ک میگن هرشب هرشب ...

من الان پنج ماهه اقدامم. ماه های اول فقط سر تازیخ تخمگ گذاری بود ولی این ماه بعد از تموم شدن پریودم هفته اول دوشب در میون بود ولی اون هفته ای که محدوده تخمک گذاری بود یه شب در میون اقدام کرددیم. ماه های اول کیت تخمک گذاری میذاشتم ولی این ماه اصلا نذاشتم.

خانما علائمتون هم بگین

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم 8 ماهه اقدامم هنوز نشده سونو و ازمایشامم خوبه انشالله این ماه بشه 21 خرداد موعومه دیروز تخمک گذاریم بود سمت چپم خیلی درد میکرد ترشح هم داشتم نمیدونم چرا 

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚
2456
مرس عزیزم. ایشالا به زودی خبرای خوب میگیری.. منم با تنبلی تخمدان باورم نمیشه باردار شدم

مبارک باشه گلم داروی گیاهی یا شیمیایی استفاده کردی؟

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...

[QUOTE=90988792]عزیزم من با دیدن این پست ترغیب شدم برم بی بی چک‌ بگیرم همین الان. میخوام‌بدونم برا من ک فردا موعدمه ...[/QUOTE

ای جانم ایشالا بارداری.. واسه هر کس فرق داره واسه من که دو روز قبل موعد بعد نیم ساعت هاله افتاد

من الان پنج ماهه اقدامم. ماه های اول فقط سر تازیخ تخمگ گذاری بود ولی این ماه بعد از تموم شدن پریودم ...

شما که تنبلی داشتین پریوداتون منظم بود؟قرص خاصی نمیخوردی برا تنبلی؟

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
2714
من الان پنج ماهه اقدامم. ماه های اول فقط سر تازیخ تخمگ گذاری بود ولی این ماه بعد از تموم شدن پریودم ...

خیلییی مبارکت باشه،ایشالا همه مون مخصوصا مامان اولیا تا عید فطر لبامون خندون بشه،سر بچه اولمم عید فطر از دادم،اصلا نمیدونستم بی بی چک چیه،فقط میدونستم9روز عقب انداختم

مرس عزیزم. ایشالا به زودی خبرای خوب میگیری.. منم با تنبلی تخمدان باورم نمیشه باردار شدم

عزیزم واسه منم دعا کن تنبلی دارم دعا کن زود مامان شم

خدایا من میدونم که تو هوامو داری
هروقت تایپیک بی بی بود میومدم همش موج مثبت وخوشحالی بود باعث شد تصمیم به حاملگی بگیرم حالا این ماه م ...

ایشالا عزیزم. من چهارساله عروسی کردم چند ماهیه حس میکنم امادم واسه نی نی داشتن. 

مبارکه عزیزممممم😁😁😁😁😁😁یاد خودم افتادم از خوشحالی دستام میلرزید فوری تایپک زدم 😄😄😄😄😄

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
من که هیچ علائمی نداشتم واسه همین فکر نمیکردم باردار باشم. فصط از دیروز یکم سینه هام درد میکرد

ی سوال از زمان نزدیکی چند روز باید بگزره که بی بی نشون بده؟

💝بیست سال بعد بیشتر به خاطر کارهای نکرده ناراحت می شوید،تا کارهایی که انجام داده اید:وزن اول ۶۶/۹۰۰ وزن الان ۶۵/۵۰۰
2706