2737
2734
عنوان

دخترم سه روز هست که اسهال گرفته.

75 بازدید | 14 پست

نه تب داره و نهی قرار هست. فقط اسهال آبکی سبز داره علتش چی میتونه باشه؟ روز اول 8 بار در روز بوده الان رسیده به 4 الی 5 بار در روز. ولی همچنان آبکی و سبز. قبل از اسهال‌ بی اشتها شده بود و خیلی بی قراری می‌کرد ولی الان نه. 

قهوه بده بهش.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سنجد بده بخوره ...موز ....اگر ویروسی هست ببر دکتر ...شایدم از دندون هست

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2740
خیلی خطرناکه ،زیر شش ماه یک روز اسهال فاجعه هست چه برسه سه روز ، فوری فوری ببر دکتر ،شاید بستری کنن

واقعا؟ آخه تب و درد نداشت. فکر کردم خوب بشه نخواست دارو بخوره