2733
2734
عنوان

امروز رفتم خونه رو از مستاجر تحویل گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 3764 بازدید | 89 پست

من خودم مستاجرم سه سال تو ی خونه میشستم انقد جوش میزدم واسه تمیزی خونه بعدش ی  پله سنگی جلو در خونه بود ک اصلا نفهمیدیم کی لبش پریده بود صاحبخونه پدرمونو دراورد ی ت پول پیشمونو نداد همه ی مستاجرا یکی نیستن من انقد تمیز میکردم حتی انباری ک وسایل صاحبخونه توش بود رو هم تمیز میکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین کلا شیرازیا خیلی تمیزن مامان بزرگ منم خیلی حساس بود رو این چیزا خدا رحمتش کنه مامانمم الان مثل ...

عزيزم   

خدا بيامرزه مادربزرگت

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
ما میخاستیم تمدید کنیم کنیم صاحبخونمون اومد خونمون تمام کابینتهامو باز کرد چک کرد تمام کشوهای اتاق ک ...

بعضی از صاحبخونه هام دور از جون استارتر خیلی دیگه بی چشم و روئن میخوان کل عیب و ایرادای خونشونو بندازن گردن مستاجر بیچاره که هر ماهم کلی پول بابت اجاره ازش میگیرن....صاحبخونه ما اومده بود در کابینا رو باز کرده بود گیره بست در یکی از کابینت چرخیده بود در کابینت نمیبست که از اولم همینجور بود  باید بادست میچرخوندیم میذاشتیم سرجاش تا بسته بشه میگفت در کابینتو خراب کردید...شوهرم بردش تو خونه با دست تابوندش درست شد، طرف ضایع شد...که حتی اگه واقعا خراب شده بودم سه چهار تومن نهایت قیمتش بود....

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2728

ما تو هر خونه ای می رفتیم خونه کثیف بود همسرم بنده خدا تمیییز می کردا

یه خونه کثیف بود همسرم فقط تونست پول رنگش از صاحبخونه بگیره

کارگریش و خودش انجام داد یک هفته کار کرد 

تمیز تحویلش دادیم...درسته خونه ها رو کثیف تخویل می گرفتیم

اما خدا خواست یه خونه ای خریدیم که صاحبخونش با بهترین کیفیت رنگ کرده بود تا بفروشه و همچنین انقدر منصف بود تخفیف خیلی خوبی هم داد خدا حفظش کنه

منظورم اینه که خوبی خوبی میاره،😍

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
آره بابا آدم خودش داره زندگی میکنه دیگه نمیشه که گندبزنی به همه چی بخدا من دو روز یه بار هود و پاک م ...

دقيقا همينه

ادمايي ك براشون مهم نيس مستاجري براشون بهانه س خونه دار هم ك بشن ب خونه خودشون گند ميزنن

يه لحظه فكر نميكنن اين خونه ك نشستن امانته بايد مراقب باشن

ميگن خب چون داريم كرايشو ميديم پس مختاريم هر بلايي ك ميخوايم سرش بياريم

من ميدونم سر سال صاحب خونمون ١٠٠ ٪؜ ميگه صد ميليون بزار رو پول پيشت 

منم شايد نتونم ولي اين دليل نميشه ك چون ميخام سر سال باشم خونه رو داغون كنم

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
من خودم مستاجرم سه سال تو ی خونه میشستم انقد جوش میزدم واسه تمیزی خونه بعدش ی  پله سنگی جلو در ...

کاش مستاجرا و صاحبخونه های بد به پست هم بخورن تا از پس هم بربیان

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
مام ی خونه نوساز شفر خریدیم دادیم دست مستاجر واییی از کثیفی این زن سوهر من چی بگم کل خونه تار عنکوت ...

پول ازش كم كردين؟

اينا رو فكر كنم بايد تو قولنامه نوشت ك همش سالم تحويل شده

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2740
ما میخاستیم تمدید کنیم کنیم صاحبخونمون اومد خونمون تمام کابینتهامو باز کرد چک کرد تمام کشوهای اتاق ک ...

هنو چی میگی جاری من ۵ماهه خونه رو اجاره کرده هنو رفتنی خونه انقد کثیف بوده ۲ ساعت فقط حمومو تمیز کرده اونروز زن صاحبخونه امده نگاه کرده بعد گفته نه خیلی تمیزی جاریمم از لجش گفته همونجور که تحویل گربتیم همونجور هم تحویل میدیم

ما تو هر خونه ای می رفتیم خونه کثیف بود همسرم بنده خدا تمیییز می کردا یه خونه کثیف بود همسرم فقط تو ...

واقعا همینطوره، از هردست بدی از همون دست میگیری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2706