2737
2739
عنوان

اقا اومدیم به این دنیا که چیکار کنیم؟🙄بیاین حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1282 بازدید | 210 پست
بهشت و جهنم رفتن کسی ربطی به کسی نداره شما ببین خودت کجا میری 

جواب ابلحات خاموشیست

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.

چقد اینجا با این مسائل بعضیا غریبن  

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا خیلی بد به ما‌گفتن...از اتیش و جهنم ترسوندن و  وعده هایی دادن که میشه تو این دنیاهم تجربه ک ...

خب دین دست مارو باز گذاشته که میتونی خودت بری مطالعه کنی راجبه همع چیز

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.
2728
چه بد... فکر کردم اهل بحث و تبادل نظری، نه مسخره کردن

نه سوتفاهم نشه دوستم

اما بهشت بنی آرامش ابدی ک الان خیلیامون نداریم هنش استرس فکر اضطراب .....

خب پس ما لذت های دنیا رو تجربه نکنیم که بریم اون دنیا همون لذت ها رو تجربه کنیم؟

ایه ۲۵ سوره ی بقره رو بخون نوشته این همان نعمت هایی ست که ما در دنیا از ان بهره بردیم و...

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
دقیقا این توجیهات فقط به درد عرب 1400سال پیش میخوره وگرنه اون قمارع بازع دن بیلرز ده تا بهشتو تو جی ...

ایا اون بیشتر از صدسال میتونه از این بهشت دنیا استفاده کنه؟

2738
چقد اینجا با این مسائل بعضیا غریبن    

تقریبا همه ما توی کتاب دینی  مدرسه و دانشگاه درباره بهشت و جهنم و .. خوندیم. 

من خودم از حفظم

ولی مهم اینه که اهل تحقیق باشیم و خودمون رو محدود نکنیم.

ا  خدا کم نمیشه اگه ببینه آفریده هاش شک کردن و دارن تحقیق میکنن

میگم که فقط اعرابی که شیفته خواب و خور و شهوت اند با این ویژگی ها راضی میشن

فقط ااعراب خیلی از ماها هم اینطوری م

وقتی امام زمان عج ظهور کنه همه خزاین عالم رو به طور مساوی بین همه تقسیم میکنه به طوری که حریص ترین انسان روی زمین میگه کافیه

حالا فکر کن بهشت چطوریه

👌😑 میگم حداقل باز باید قران رو کاملتر میکردن چون شاید واسه اونموقع این واسشون هدف بوده ولی الان نه

قران کامله تا قیامت

نیاز انسانها و غرایض انسانها هم تا ابد همین هاست

2706