2733
2734

سلام من چند وقتیه تو خواب میبینم جن میخواد وارد بدنم بشع یه بار دیدم تو حرم امام رضام وجن میخواد بدن منو تصخیر کنه هی قسمش دادم صلوات فرستادم رفت بازم دیشب دیدم  اومده خونمون بازم میخواد بامن ارتباط برقرار کنه بعدش سوره ناس رو خوندم رفت چیکارکنم ؟بچه شیر میدم دارم دیوونه مسیشم فکر میکنم همه جا دنبالمن

و خدایی که بشدت کافیست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخه اجاره نشین ما پسرش جن ها رو صدا زده بود اومده بود تو بدنش پیشگویی میکرد چشاش شده بود کاسه خون هی تشنج میکرد از وقتی اونو دیدم اینجوری شدم یه بار بهم با چشای خونی نگاه میکرد ترسیدم 

و خدایی که بشدت کافیست  
2740

وقتی بترسی یا بهشون هی فکر کنی انگار داری تغذیه شون میکنی

یمقدار سرکه تو بینیت بچکون و بالاسرت بذار یا گوشه های خونت بریز....ایت الکرسی رو همیشه بخون و دور خودت فوت بکن چهار قل رو بخون نترس. در حالتی که غسل گردنت واجبه ولی انجام ندادی هم نخواب

ظرف چرب نذار بمونه تو خونت دستو روتم چرب نباشه موقع خواب...چون جنها با بو کشیدن سیر میشن...و موندن ظرف کثیف تو خونه رفتو امد اون موجوداتو بیشتر میکنه تو خونه ات

مشکل و گرفتاری و بیماریهایی دارم که توان درمان و رفعشونو به چندین دلیل ندارم خواهش میکنم به نیت حل مشکلاتم حمد و صلوات بفرستین

خبر بده از حالت..بهتر شدی؟

عزیزم اینقدر الکی نیست که بیان سراغ هر کسی یا جرئت و اجازه اسیب زدن به هر  ادمیو ندارن

مشکل و گرفتاری و بیماریهایی دارم که توان درمان و رفعشونو به چندین دلیل ندارم خواهش میکنم به نیت حل مشکلاتم حمد و صلوات بفرستین
2706