2737
2734
عنوان

تولدمه ولی خیلی ناراحتم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 62 پست
بعد ناهار گفتم‌متاسفم برات که خجالت داره برات که پیش همه بگی تولدت مبارک همسرم حالا لازم نیس بگی عشق ...

بنظرم حق با همسرتونه خيلي حركت لوسيه تبريك گفتن تو اينستا و واتساپ وقتي كنار همين

به بقيه چه ربطي داره!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تولدت مبارک 💖💖💖🌹 همین  که چند بار بهت تبریک گفته و یادش بوده یه دنیا ميارزه حیف این روز قشنگ نیست بخوای سر همچین موضوع  پیش پا افتاده ای قهر کنی ، تبریک توی پیج  اينستا و واتساپ هم به نظر من اصلا جالب نیست یه جور خودنمایی هستش ، شاید شوهرت هم از این کارا خوشش نمیاد 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
2728

زدم زیر دستش گفتم پولت براخودت....اینکه یکی کادو پول بده بنظرم یعنی ارزش وقت گذاشتم نداره

کاش می رفت یه شاخه گل میخرید که بدونم مهمم براش

نه بهم پول بده فقط برای اینکه ناراحت نشم و بگه کادو دادم

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
تولدت مبارک 💖💖💖🌹 همین  که چند بار بهت تبریک گفته و یادش بوده یه دنیا ميارزه حیف این روز قشن ...

از اینکه جلو بقیه ابراز کنه خجالت می کشه 

اخه چرا

کجای این حرکت زشته کسی بدونه همسرشو دوست داره

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
بنظرم حق با همسرتونه خيلي حركت لوسيه تبريك گفتن تو اينستا و واتساپ وقتي كنار همين به بقيه چه ربطي د ...

بد نیس همه برام پیغام تبریک گذاشتن الی همسرم

حالا تبریک توی پیجش به کنار

اینکه وقت نذاشته و بره برام یه کادو بخره ناراحت کننده نیس

اینکه بهم پول بده به عنوان هدیه که فقط من قهر نکنم درسته؟؟

2738

و اینکه میگه میخوای شب کیک بخرم برات تولد بگیرم؟؟؟اخه چرا فکر میکنه من برای یه کیک و تولد گرفتن قهرم

من نه دنبال کیکم نه تولد و سوپرایز...فقط دوست داشتم واقعا براش خوشحالی من مهم باشه

تو واتساپ و استوری واسه چی باید تبریک بگه؟!!! معمولا به خود طرف میگن مگر اینکه بخوای مردم ببین ...

نه مردم برام مهم نیستن...فقط میخوام بدونم چرا باید خجالت بکشه از اینکه تولدمو تبریک بگه یه خط...مکه دوست دخترشم که خجالت اور باشه براش

از اینکه جلو بقیه ابراز کنه خجالت می کشه  اخه چرا کجای این حرکت زشته کسی بدونه همسرشو دوست دا ...

عزیزم 😚😚😚 چقدر حساسی تو ،انقدر زود عصبانی نشو ، شوهر منم تو جمع از اینجور کارا نمیتونه بکنه خجالت ميکشه دست خودش نیست ازم تعریف می کنه ولی دوست دارم و اینا نه ، میگه از دوستام خجالت می کشم چون دوستاش هم از این کارا نميکنن ،کادو هم مردا  بعضی هاشون زیاد از اینجور چیزا سر در نميارن باید از قبل خواستتو تو قالب شوخی و تيکه  حاليش میکردی که بدونه چی دوست داری اون موقع حق داشتی ناراحت بشی ، دیگه کشش نده دعوا رو زنگ بزن بهش  

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤

بچه ها چرا نیستین واقعا من الان ناراحتم حالم خیلی بده

عزیزم 😚😚😚 چقدر حساسی تو ،انقدر زود عصبانی نشو ، شوهر منم تو جمع از اینجور کارا نمیتونه بکنه خجالت ...

عزیزم دقیقا میدونه من چی دوست دارم

ولی بازم حاضر نشد وقت بذاره 

احساس میکنم شوهرم دوستم نداره

2706