2733
2734
عزیزم یه بار که حال هر دو تون خوبه ، و قبلش این حرف و بهت نزده ، بشین کنارش و با چهره ای که لبخند دا ...

شاید بخاطر اینکه دلم نشکنه بگه دوست دارم امامن  ۹۰درصد مطمعنم که پشیمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شایدم یه چیز الکی سرهم کنه بگه اخه بیشتروقتاحرفاش تناقض داره

دوران نامزدی واسه شناخت بیشتره .سعی کن بیشتر بشناسیش با سوال کردن و فکر کردن به خودت کمک میکنی غرورت نمیشکنه عزیز دلم

خداوند براي ما نيكي و شادي را پسنديده است اين مايیم كه از ميان هزاران شادي به دنبال حاشيه غمگين شادي ها مي رويم
2731
شاید بخاطر اینکه دلم نشکنه بگه دوست دارم امامن  ۹۰درصد مطمعنم که پشیمونه

به نظرم بهتره که نظر خودشونو بشنوید .

و با فکر و خیال ادامه ندید ..

از کجا معلوم که اطمینان شما درست باشه عزیزم؟

این اسمش غرور نیست که نمی ذارید شکسته بشه ،

شما ترس دارید از شنیدن حقیقت ...

از کجا معلوم حقیقت این نباشه که واقعا دوستتون داره؟

در نهایت به نظرم با همسرتون برید پیش مشاور خانواده ی خوب . این جور ادامه دادن شما رو اذیت میکنه

2738
ادم شب و روزش میشه فکر و خیال ..نکنه حدا بشم اما اشتباه کرده باشم....اما از اون طرف اگه دوستم داره چ ...

چرا تااونا هستن من یادش نمیفتم چراتنهاییاش یادش میفتم 

میفهمت..دقیقن مث من..سردرگمی خوره جون ادم میشه...میون همه بدیاش یه خوبی کوچولو میکنه یهو دلخوش میشی ...

دقیقن شوهرمنم اینجوری بود خیلی سردو کم محلی میکرد اصلا یه کلمه حرفم باهام نمیزد.فقط با اخم و داد باهام حرف میزد جاشو جدا کرده بود.باهاش حرف میزدم حتا نگامم نمیکردیه روز دیگه صبرم تموم شد وسیله هام جمع کردم رفتم خونه بابام بهش گفتم بیا جداشیم. با اینکه عاشقش بودم اما تصمیمم جدی بود واقعن دیگه نمیخاستم بیشتر از این کنارش خرد بشم.دیگه بعد بیست روز اومد دنبالم به پام افتاد حتا گریه کرد گفت اشتباه میکنی خیلی دوست دارم فقط مشکلات زندگی باعث شده بود اینجور رفتار کنه که فک میکردم ازم متنفره.حالا خیلی رفتارش عوض شده دیگه دوست داشتنشو نشون میده طوری ک خودم بعضی وقتا ازش زده میشم.منظورم اینه که باید هرچی تو دلته بهش بگی مردا تا بهشون نگی چیزی خودشون نمیفهمن.

مردها كلا از چك كردن مورد توجه بودن ناز كردن الكي قهر كردن و ... خوششون نمياد به جاي اينكه تو زنگ بزني بزار اون دلش تنگ شه زنگ بزنه حتما از اين دخترايي هستي كه ميشيني تو خونه نه باشگاه ميري نه با دوستات وقت ميگذروني بايد خودتو سرگرم كني سعي كن به خودت برسي شوهر تمام زندگي ادم نيست مثل يه دوست باهاش رفتار كن يه جوزي نباش كه فكر كنه هميشه با هر رفتاري ميتونه تورو داشته باشه مردها تا ترس از دست دادن نداشته باشن و خيالشون راحت باشه هر رفتاري كه دلشون بخواد انجام ميدن 

منم مثل شما توی دوران عقدم . همسرم یه بار گفت از وقتی که ازدواج کردم باهات دیگه مثل قبل جای پارک برام پیدا نمیشه ، قبلا خیلی خوش شانس تر بودم .😂😂 بعدش منم بارها شد که به همسرم گفتم از وقتی ازدواج کردم ، خیییلی مریض شدم .(واقعا هم همینجوره ها)

بعد دیدم ناراحت شد ، دیدم فرصت خوبیه بگم که هم خودت ناراحت میشی هم من ! با خودم گفتم مرگ یه بار شیونم یه بار ، میرم واقعا ازش میپرسم!

گفتم میدونی خیلیا بعد از ازدواج مشکلاتشون چندین برابر میشه و این یعنی امتحان الهی؟ و میدونی من و تو برای ازدواج با هم انتخاب شدیم و خدا ما رو به هم وصل کرده تا زمینه ی رشدمون بوجود بیاد؟توی این ازدواج هم ممکنه کلی تلخی و ناراحتی از هم ببینیم.

بعد گفتم تو واقعا از ازدواجت با من پشیمونی؟

(خودمو آماده کردم هر چیزی رو بشنوم!)

این جمله م حالشو بد کرد ، فکر کرد من پشیمون شدم .

بعدش توضیح داد که حرفاش رو به شوخی میزده و نمیدونسته من ناراحت میشم و گفت بعضی از حرفاشم جدی بوده ، منتهی بازم فکر نمیکرد من به دل بگیرم .😐

به نظرم ۱ بار برای همیشه ،خیلی جدی ، ولی منطقی و ملایم و مهربون و با چاشنی محبت ازشون بپرسید .

مردا مثل ما جزئی نگر نیستن ، معمولا حرفشونو میزنن ، بعدش متوجه میشن این حرف میتونه همسرشون رو داااغون کنه . بهشون فرصت بدید که توضیح بدن ، به خودتون فرصت بدید که حقیقت و بشنوید

2706