2737
2739
مثلا چندبار گفته ازوقتی ازدواج کردم کارام جوردرنمیاد یاوقتی میگه ازوقتی لزدواج کردم افسردگی گرفتم و ...

شوهر منم میگه 

همش میگه بچگیم چقدرمعرکه بودازعمرم حساب نمیشد ۴ساله زندگیم بهم ریختس(چهارساله عقدیم)

یادش بخیر بچه بودم بقل بابام خوابیدن چقدرخوب بود مامانم فلان میکرد خالم بهمان میکرد و....

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
مثلا چندبار گفته ازوقتی ازدواج کردم کارام جوردرنمیاد یاوقتی میگه ازوقتی لزدواج کردم افسردگی گرفتم و ...

نه بابا اینا هیچ ربطی نداره به دوس نداشتن

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا دلیل نمیشه که منم افسردگی بعد ازدواج گرفته بودم هی میرفتم تو بغل شوهرم گریه میکردم بهشم میگفتم از وقتی ازدواج کردیم افسرده شدم. !!! در صورتی که جونمم واسش میدم و دوسش دارم

2731

بگو منم از وقتی ازدواج کردم حس کتک زدنم قوی شده بعدم یدونه بخوابون زیر گوشش ازین حرفا نزنه 😡😡😡😡

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

اگه یقین داری دوران عقد جدابشی بهتره از یه عمر غصه خوردن

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
2738
فکرکنم بعدش پشیمون شده

نه حتما دوستت داره شاید اون کلامی یه چیزی بگه منم بعضی وقتا به شوهرم میگم از وقتی ازدواج کردم اینجوری شدم اونجوری شدم ولی واقعا مشکلی ندارم

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo