2733
2739
عنوان

دوستان باردار کمک

219 بازدید | 39 پست

سلام بچه ها واسه من امروز وقت دکتر داشتم که ازمایش غربالگری 2 نوشت با سونوگرافی آنومالی حالا دوستان من 17هفته و 4روزمه میخوام الان برم ازمایش میخوام بدونم اول باید سونو انجام بدم با سونو برم غربالگری یا فرق نداره؟بده اینکه سونو انومالی الان جنسیت معلوم میشه،یا بذارم18هفته برم؟بداینکه دکترم گفت واسه غربالگری دیر شده باید تاحالامیرفتم من چیکار کنم؟لطف میکنید اگ کمکم کنید❤

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

اول آزمایش رو برو. سونو رو بذار 18 هفته

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
اول آزمایش رو برو. سونو رو بذار 18 هفته

اخه ان تی گفتن باید با سونو برم،یعنی این با ان تی فرق داره،مهم نیست با برگه سونوگرافی نرم

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اول باید سونو بدی با جواب سونو بری آزمایشگاه

پس باید برگه سونو دستم باشه،چون ان تی هم همین طور بود،مرسی خانمی🌹

اخه ان تی گفتن باید با سونو برم،یعنی این با ان تی فرق داره،مهم نیست با برگه سونوگرافی نرم

این فرق داره.اون اولی جواب ان تی مهمه ولی این نه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738

دوستان اطلاعات غلط ندین غربالگری اول جواب سونو لازمه غربالگری دوم ربطی ب سونو نداره از 15 هفته میشه رفت آزمایش رو داد

عزيزم بايد سونو بدي با جواب سونو بري آزمايش ضمنا الان جنسيت مشخصه

جدی جنسیت معلوم میشه، باشه گلم مرسی🌹

آها من همون ان تی اشتباه کردم

آنومالی فرق نداره 

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

نههههه

غربالگری دوم اول اول ازمایشش هست

من مطمئنم

ازمایش و سونو انومالی دوم ربطی به هم ندارن و فقط ان تی هم زمان میخواد ج سونو رو

دکتر ازمایشت رو گفته دیر شده اخه در مرحله دوم اول ازمایش رو میری و هفته 18 سونو رو میری که اعضای بندش بررسی میشن

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

آزمایشش هفته 15 تا 17  پس زودتر انجام بده! 

سونو هفته 18 تا 20 بهترین زمانشه

مثل قبلی نیست، اصلا زمان هاش متفاوت

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706