2737
2739
عنوان

تو لهجه محلیتون به شوهر و مادر شوهر و خواهر شوهر و ... چی میگید

| مشاهده متن کامل بحث + 4368 بازدید | 209 پست
ترکم.مادرشوهر :قین ننه پدرشوهر:قین آتا برادرشوهر: قین خواهرشوهر :بالدز جاری:قین خواتون

حالا چرا قین   

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
بابا الان اینارو نمیگن که اسم همو صدا میزنن دیگه یا داداش مامان بابا 

ن دیگ ما خب با لهجه خودمون حرف میزنیم فارسی ک صحبت نمیکنیم باهم😂😂ولی خب درسته من خودم ب پدر و مادرشوهرم میگم خاله و دایی.ب خاهرشوهرام میگن اجکه😁😁جاری وبرادرشوهرم ک ندارم

👈تولید کننده افکار خودت باش ن مصرف کننده اراجیف مردم👉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ن دیگ ما خب با لهجه خودمون حرف میزنیم فارسی ک صحبت نمیکنیم باهم😂😂ولی خب درسته من خودم ب پدر و مادر ...

نه ما مثلا دیگه به خواهرشو بالدیز نمیگیم میگیم باجی همون آبجی یعنی خاله میگیم خالا،دایی آدا اینجوری دیگه😂

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊
نه ما مثلا دیگه به خواهرشو بالدیز نمیگیم میگیم باجی همون آبجی یعنی خاله میگیم خالا،دایی آدا اینجوری ...

درسته مام همینطوز دیگ قاینه قایناتا بالدیز نمیکیم.همون خاله دایی عمه عمو😅

2740
کم کم داری راه میوفتی یکمم تمرین کنی حله😂😙

اره شایدم اسماشونو صدا بزنم فقط😂😂معلوم نیس ک بستگی داره ب خودشون😆😆مثلا ب مادرشوهرم بگم زلیخاااااا😝😝

اره شایدم اسماشونو صدا بزنم فقط😂😂معلوم نیس ک بستگی داره ب خودشون😆😆مثلا ب مادرشوهرم بگم زلیخااااا ...

من میخوام منیژه رو بگم منیژ چطوره به نظرت؟😂

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊
2706