2737
2739
عنوان

تو لهجه محلیتون به شوهر و مادر شوهر و خواهر شوهر و ... چی میگید

| مشاهده متن کامل بحث + 4301 بازدید | 209 پست
شی مار میگید واقعا؟

خوب کلا به مادر میگن مار ، مارجان نشنیدی ؟

ولی شی مار خیلی خوبه . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم مشهدیم❤️ اره نمیگن دیگه😊

تازه جاری میشه ییری

باجناق میشه همزلف

هوومیشه وسنی

شوهرخواهر آق میرزا

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
شوهر:مرد مادرشوهر:مردمار پدرشوهر:مردپر خواهرشوهر:مردخاخور برادرشوهر:مردبرار خواهرزن:زن خاخور ب ...

سه تای اخر رو ما هم مثل شما میگیم

خدایا اونی که خودت خوب میدونی کیه رو به بدترین شکل ممکن مجازات کن که اگه نکنی به عدالتت شک میکنم . امین یا رب العالمین 
2738
خخخخ اَی اَی تیکه کلاممه ‌حالا گفتی معنی شوهر میده باحال بود😂

آرهههه ازاین به بعد یادت میوفته میخندی دیگه😂😂اَی هم به این معنی هم هس که کوتاه بیا خم کن خم شو😂😂😂

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊

خانواده شوهر من ترک هستن،مادر شوهر:قاین ننه،پدر شوهر :قاین بابا،برادر شوهر:قاین،جاری:قاین اروادی،خواهر شوهر:گورمی،شوهر:ار،خانواده پدرم نجف آبادی،مادر شوهر خارسو پدر شوهر بوسوره جاری یاد،برادر شوهر یا برادر زن هالوله،یا هلوله،

شی مار میگید واقعا؟

اره عزیرم 

خدایا اونی که خودت خوب میدونی کیه رو به بدترین شکل ممکن مجازات کن که اگه نکنی به عدالتت شک میکنم . امین یا رب العالمین