2737
2739

یه پیرمردی سراغ دارم ک ۲تادختردم بخت داره قبلا پسرش بهشون کمک مالی میکرداما دیگه اونم ب اینا هیچ کمکی نمیکنه مستاجرهستن بدترین جای دنیا زندگی میکنن تواین ماه عزیز یه کارخیربکنید من ن پول میخوام واسشون ن چیزی بیچاره چرخ گذاشته ناراحتی قلبی داره توقلبش باطری گذاشتن اما باز ازناچاری دست فروشی میکنه روچرخ غذا میفروشه اما تازه تازه داشت کارش میگرفت وذوق داشتن پارکینگی ک چرخشو هرشب میبردمیذاشت اونجا روکوبید ک پاساژ بزنن حالا اون اطراف ب هرکس رومیندازه هیچکس بهش جانمیده ک چرخشو بذاره شبا کرایه خونه پشت کرایه خونه توروخدا اگر اون اطراف کسی روسراغ دارید ک پارکینگ داشته باشه یا اینکه جایی ک اندازه یه چرخ جاش باشه بگیدمعرفی کنم بهش جیگرم میسوزه واسشون....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اندیشه بدترین جای دنیاس؟

اونجا چرخ گذاشته چون پررفت وامد هستش مشتری جذب کنه اما چون ناراحتی قلبی داره نمیتونه چرخ تافاز دوهول بده ببره بذاره تاپارکینگ دوسه باراینکاروکرده حالش بدشده مردم کمکش کردن بردن سن اون اقایی هم ک میگم ۶۰هستش

من باشوهرم ازاون اقا غذا گرفتیم وقتی بهمون گفت جیگرم سوخت وقتی دیدم داره زحمت میکشه وهیچکس نیس کمکش کنه یه لحظه ب فکرم رسید گفتم بگم شاید یکی پیدابشه کمکشون کنه

2738