2733
2739
عنوان

نسبت به خداوند خود خوش گمان باشید🌷🌷🌷🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 1027 بازدید | 55 پست
😮😮😮 تاپیک پربازدیدها رو دیدی نوعروس بخاطر نیش عقرب مرده خدا خیلی دوست داره بنظرم از مرگ حتمی نج ...

آره شوهرم مادرشوهرم نظرشون همین بود که ببین خدا هواتو داشته به هرکی گفتم میگن عجیبه چی بگم والا بازم الهی شکر

باور کن یه وقتهایی خدا دوست داره بهش نزدیک شی  اعتراف میکنم سر یه حاجتی کلی به خدا نزدیک شدم ط ...

دقیقا👌👌بعضی وقتا آدم بخاطر یه حاجتی اینقدددد بخدا نزدیک میشه که دیگه اون حاجت واقعا براش مهمم نیست چون پیش خدا حالش اینقد خوبه ک دیگه چیز دیگه ای نمیخاد و به خدا میگه که حدایا فقط خودتو ازم نگیر

چه دارد آنکه تورا ندارد و چه ندارد آنکه تورا دارد

منتها این حال خوب مراقبت میخاد باید دایم به دامان خدا چنگ زد مثل کسی ک داره غرق میشه حتی ثانیه ای خدا رو رها نکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا باورش نداشته باشم دارم ولي خدا اينقد بزرگ هست ك همه چيو جوري بچينه ك نه سيخ بسوزه نه كباب اون ...

نمیدونم ولی همه اینا یجوری شبیه رابطه مادر و فرزندی ممکنه یه بچه بخاطر یه چیز ی شب و روز گریه کنه اما مادر اون خوراکی یا اون اسباب بازی رو بهش نده و بچه پیش خودش فک کنه مادر دوسش نداره اما چون میدونه مادرشه پس قطعا دوسش داره ولی در مورد خدا این اعتماد رو نداراه چون نمیتونه خدا رو مثل مادرش ببینه یا لمسش کنه همه اینا وفتی میره تو ظرف خدا و بنده و دنیا ابعادش خییلیی گسترده تر میشه مثلا زمان طولانی تر خواسته ها بزرگتر

من فقط عنوان و متن پست اول تاپیکت رو خوندم و خوایتم بگم مرحبا به این دیدگاه قشنگت استارتر🌷

فدات شم خانومی🌷🌷🌷🌷البته منم امروز به لطف خود خدا و سر نماز  و یه آیه از قرآن این دیدگاه برام پیش اومد خواستم با همه درمیون بزارم تا شاید گره ای از زندگی های عزیزان باز بشه

خب همه اینا بخاطر اینه که ما خدا رو صددرصد باور نداریم اون حاجتی ک ازمون گرفته به صلاحمون نبوده کلیش ...

من خیلیییی قبولش داشتم،اما ن صدامو میشنوه ن گریه ها و شکستنمو از دیشب دیگه بریدم

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸
2738
بازم برو سمتش آخه ما که جز خدا کسی رو نداریم😢

تنها امیدم تو زند گی خودش و ائمه بودن،اما هیچکدومشون ضجه های دل شکسته منو نمیبینن

دیگه هیچ کس رو ندارم از دیشب

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸
تنها امیدم تو زند گی خودش و ائمه بودن،اما هیچکدومشون ضجه های دل شکسته منو نمیبینن دیگه هیچ کس رو ند ...

مگه دیشب چ اتفاقی افتاده؟ اگه دوست داشتی بگو

من چند روز پیش داشتم تاپیک حاجت روایی دوستان از زیارت عاشورای حف شناسو میدیدم استارترش گفته بود بعد 6 بار چله گرفتن حاجت گرفتم ببین چ پشتکاری داشته

مگه دیشب چ اتفاقی افتاده؟ اگه دوست داشتی بگو من چند روز پیش داشتم تاپیک حاجت روایی دوستان از زیارت ...

تاپیک قبلمو اگه حوصله داشتی بخون گلم ی مختصری چیزی دستت میاد