2737
2739
عنوان

قضیه یلدا چیه؟

838 بازدید | 41 پست

تاپیک یلدا قضیش چیه.من چن وقت درگیر بودم متوجهه تاپیکش نشدم..میشه بگین قضیشو؟

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

شوهرش با منشی خیانت کرد

اینم دستشو خوند ابروشو برد

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

توروخدا بسه نمیزارین ی لحظه یادمون بره س روزو از فکرش در نمیام حس میکنم بدا خودم اتفاق افتاده😭

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
توروخدا بسه نمیزارین ی لحظه یادمون بره س روزو از فکرش در نمیام حس میکنم بدا خودم اتفاق افتاده😭

چی شده

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
2738
سر ماجرای یلدا دیشب با شوهرم دعوام شد آخه گیر دادم بهش گفتم تو هم داری خیانت می کنی

خخخخ.بیچاره شوهرت

چی شده

شوهرش با منشی رو هم ریختن سک چت و رابطه جنسی داشتن زنه شوهر داره یلدا هم کلی اسکرین و وویس داره ازشون میخاد طلاق بگیره شوهره هم میگ مهریه نمیدم و اینا دو قورتو نیمش هم باقیه ک خوب کردم 

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

شوهرش پیش عموش کار میکنه عموش منشی میاره یلدا به شوهرش شک داشت تلشو نصب میکنه پیاما و ویسای ناجور برای هم میفرستن با منشیه یلدا قصدش طلاقه دیشبم خونه عموش دعواشون شده و دگه خبر نداد

شوهرش با منشی رو هم ریختن سک چت و رابطه جنسی داشتن زنه شوهر داره یلدا هم کلی اسکرین و وویس داره ازشو ...

کثافته عوضی

2706