2733
2734
عنوان

خانما شما دوست دارید یا نه ؟

160 بازدید | 17 پست

خانما در نظر دارم سوغات شهرمون رو اینترنتی بدون واسطه عرضه کنم به نظرتون جواب میده ؟ سرمایه گذاری کنم روش ؟ مثلا شما خودتون خرید میکنید ؟

برای شهرهای استان یزدم 

سوغات هم ارده حلوا ارده کرم ارده ها با طعمهای مختلف شیرینی های یزد روغن کنجد و دستمالهای بافت خود زنهای یزدی حالا با اندازه های مختلف پسته 

و از این دست چیزا

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

ببخشید استارتر

دوستان لطفا برای تاپیک من گزارش بزنین

ممنون میشم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2096483/سلام-به-نظر-شما-بیشتر-مردها-واسه-همسرانشون-موی-بلند-دوست-دارن-یا-کوتاه-چرا?postId=69574274

یه صلوات برای رسیدن به حاجتم بفرستین 😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم محصولات دستی خیلی خوبه 

روغن و حلوا کنجد نمیدونم شهرهای دیگه چجوره ولی شهر ما چند تا مغازه هست که خودشون تولید میکنن و میفروشن خب اگه شهرهای دیگه ام اینجور باشه ممکنه خیلی مشتری اینترنتی نداشته باشه

میبدی یا اردکان؟

اردکان

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2738
عزیزم محصولات دستی خیلی خوبه  روغن و حلوا کنجد نمیدونم شهرهای دیگه چجوره ولی شهر ما چند تا مغا ...

ممنون محصولات دستی منظورتون چیه ؟

شما کدوم استانید اگه مشکلی نیست میشه بگید ؟

فک نکنم اینترنتی بخرن چون خرید اینترنتی همش بدل شده مردم اطمینان نمیکنن

به نظرت برای جلب اعتماد باید چیکار کرد ؟

اگه شهرهای دیگه فامیل داری میتونی توسط اونا تبلیغ کنی 

پیشنهاد خوبی بود ممنون

مغسی درمورد امضات میش توضیح بدی

در بحث سیاسی شرکت کردم و قطع دسترسی شدم بعد از سه روز کاربریم فعال شد

2706