2737
2734
عنوان

کمبود شدید ویتامین دی

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 72 پست
بچه كه مشكل حاد و فورى پيدا نميكنه ولى ثابت شده سيستم ايمنى بچه اى كه مادرش حين باردارى ويتامين D ش ...

چکاپ دادم،اما انگار ویتامین دی بینش نبوده،دکترم فعلا قرص داده،فردا باز میرم

آمپولش میگن خوب نیس ولی آمپول زود اثر میکنه حالا نمیدونم تو بارداری میزنن یا نه ولی قرصشم حال من رو خوب میکنه احساس میکنم کاملا

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی دوزِ مصرفی  ویتامین دی رو بذارین پزشک بر اساس آزمایشاتتون تعیین کنه. چون مصرف بیش از حدش مسمومیت میاره و مقدار اضافه از بدن دفع نمیشه و تو کلیه ها رسوب می کنه. تو بارداری هم خطر داره

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2728

کمبود ویتامین دی از علائم اصلیش بی حالی و افسردگی  مثلا بعضیا که همه بهشون میگن تنبل کمبود ویتامین دی دارن و واقعا توان کارکردن ندارن تنبل نیستن

من از دیروز شروعش کردم،همیشه بی حالم دکترم گف بخاطر همین کمبود شدید ویتامین دی انقد بی حالی

یجورم لباس بپوش که به پوستت زیاد آفتاب بخوره. مثلا برو بالا پشت بوم که بتونی لباس استین کوتاههو شلوارک بپوشی. خیلی تاثیر داره

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2738
من۹،گف روزی یکی

آخه تو بارداری البته این دکتر که برام نوشت گفت هفته ای یکی بهش نگفتم ۱۰ بوده فقط گفتم کم بوده تو آزمایش جدیدم نبود آخه ویتامین دی آزمایشگاه نداشت

2706