2733
2739

سلام. تاپیک قبلی گفته بودم که شب بله برون بی محلی کردن بهم...

دیروز عقدمون بود ...تو محضر...

همه به نوبت میومدن تبریک روبوسی و کادو میدادن...

جاری بیشعور نه تبریک گفت نه روبوسی کرد... رفت کنار شوهرش پشت سرمون وایساد عکس گرفتن. برادرشوهرمم کادوها رو داد به شوهرم و بهش تبریک گفت.... حالا دقیقا پشت سرمون بودن... بعد داشتن میرفتن دید من برگشتم دارم نگاش میکنم با ی حالت سرسری دو بار گفت خوشبخت بشین خوشبخت بشین😐😐😐😐😐😐😐😐

حالا جالبه مبلغ پولی که این دو تا دادن از همه بزرگتر بود ولی دو قرون ولسه من ارزش نداره...

اعصابم خیلی خورده چکار کنم?

شوهرم دیشب برگشته بهم میگه ....

ببخشید استارتر

دوستان لطفا برای تاپیک من گزارش بزنین

ممنون میشم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2077193/سلام-بچه-ها-کیا-قلقلکین-بیان-بگن-کیا-خیلی-قلقلکتون-میدن-دوست-دارین?postId=68978639

یه صلوات برای رسیدن به حاجتم بفرستین 😊😊

میگه سارا خیلی دختر خوبیه ها اینجوری نبینش کم حرفه!!! منم گفتم والا معلومه از من خوشش نمیاد گفت نههههه بابا این چ حرفیه منم چیزی نگفتم... حالا یه چیز حالبتر بگم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اهميت نده بابا ول كن

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2738

دیشب با شوهرم یه 5 دقه رفتیم خونشون وسایلشو برداره...بچه همین برادرش 3 سالشه... برگشته دم در ب من میگه هیییی کجا داری میری تو؟؟؟ چرا میای تو خونمون?

بعدم جلو همه گفت من اصلا دوستت ندارم!!!!!!

جاری بازی رو از حالا شروع نکن😒

بیچاره اینهمه کادو داده بعد میگی برا من ارزش نداره😑

شاید کم حرف و کم روئه و کم حرفه یا اینکه کلا زیاد اجتماعی نیست طفلک

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

عزیزم از همین الان جاری و کاراش برات مهم نباشه کار خودتو بکن و خوش بگذرون این تجربه خودمه فقط شاد باش اصلا نذار خوب و بد زندگیتو بفهمه

دختر قشنگم دنیز خانم ۹۸/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰:۱۰ امد بغل مامانش قربونت برم دختر نازم
2706