2737
2734

من اسم پسرمو علی انتخاب کردم و کسی هم میپرسه میگم اسمشو.حالا مادرشوهرم هممممش گیر میده میگه اسمشو اعلام نکنید تا موقع زایمان😞چون داداش خودش تا لحظه آخر نگفته بود.ینی هر بار ک زنگ میزنه هی تاکید میکنه.من خودم تعصبی ندارم بدم میاد الکی بگم معلوم نیستو هی بقیه هم نظر بدن بنظرم بی مزست.شما کی انتخاب کردید و کی اعلام کردید؟

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هنوز باردار نشدم ولی اسم بچمو همه میدونن😂😂البته اگه دختر شه

منمممنم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2738

حقیقتش چون تا نزدیک زایمان هیچ اسمی رو قطعی نکرده بودیم در نتیجه به کسی نمی گفتیم. یعنی وقتی میپرسیدن در جواب می گفتیم هنوز انتخاب نکردیم که دروغ هم نبود در واقع.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

من پنج ماهمه خودیامیدونن اسم پسرم امیرحسین

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2706