2733
2734

حدود ده سال زندگی میکنم و همیشه سر خانواده شوهر بحث داشتیم همیشه اما الان حدود یک ساله که زندگیم جهنم شده شوهرم دایما بد اخلاقی میکنه ما همیشه با هم قهریم من بارها بارها رفتم سمتش اما خیلی بد اخلاقی میکنه همیشه با صدای بلند دادو هوار میکنه ازش دیگه خوشمم نمیاد دلم و سرد کرد ...

مثلا چند شب پیش یکی از اقوام منو فالو کرد و که اقا هستن و من بهش میگم دایی .و نوشت که سلام عزیزم خوبی ؟شوهرمم گوشیم دستش بود و شروغ کرد داد و بیداد که ااین چرا به تو گفته عزیزم...اون دایی واقعی تو نیست حق نداره این طور بگه

داد و بیداد کرد و رفت تو اتاق و از تو اتاق داد رد که اینستاتو حذف میکنی ...

من رفتم تو اتاق باهاش حرف بزنم شروع کرد بد حرف زدن که تو حتما یه جوری حرف زدی که اون اجازه اینو به خودشش داده که گفته عزیزم ...من گفتم اون اشتباه کرده چرا با من بد حرف میزنی بلند شد از روی تخت و گفت نمیخوام باهات حرف بزنم گفتم پس کی باید حرف بزنیم چرا نیمزاری من از خودم دفاع کنم ...

گفتم تو توی این چند سال همش زندگیو جهنم کردی برام یکساله سر خاناودت با من سرسنگینی گفت بهت فرصت دادم باهاشون خوب باشی گفتم وقتی اونا نمیخوان من چی کار کنم 

همش دیگه چرت و پرت گفت منم گفتم من میرم خونه بابام با این شزایط تو نمتیتونم زندگی کنم گفتم اینستا ر و هم حذف نیمکنم 

گفت مانتوتو در بیار فردا برو ..

اما من نرفتم و موندم خونه خودم ...

الان واقعا دلم نمیخواد اصلا باهاش حرف بزنم

واسه هزارمین بار میگم

لعنت به اینستا لعنت به اینستا لعنت به اینستا✊✊✊✊

چه زندگیهایی که اینستا داره خراب میکنه

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به من چ ه که اون گفته سلام عزیزم ...به نظرم اصلا کار بدی هم نکرده چون من از بچگی بهش میگفتم دایی

دوما شوهر من بد دل هست مثلا پسر عموی 15 سالم باهاش حرف بزنم جایی باشیم قهر میکنه میگه چرا هی دوس داری باهاش حرف بزنی

یک ساله پدر منو دراورده ...زن محبت میخواد ...من بارها رفتم بغلش کردم بوسش کردم گفته برو اونور ...فقط ببخشید موقع ...یاد من میوفته ...

شما بگید چی کار کنم ...به نظرتون رابطه رو هم قطع کنم ؟

2738
یه مدت میگفت داماد عمه ات و حذف کن از اینستات ...زیر عکسات کامت میزاره خوشم نمیاد ...حذف کردم الان د ...

منم هیچ مردی رو فالو نکردم...جز درجه یک ها...و هیچ وقت عکس خودمو پروفایل یا اینستا نمیذارم..چون مثه شما همیشه میگفت پاک کن...الان کارایی که گفته رو انجام میدم اصلا نمیگه حذف کن...یا اینا کیه فالو کردی...نمیدونم فعلا باهاش راه بیا...دنیای مجازی چیزی نیست که اگه مثلا پیش پدرت گلایه همسرتو بکنی طرف تورو بگیره..مطمئنا پدرتم طرف اونو میگیره...

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
منم هیچ مردی رو فالو نکردم...جز درجه یک ها...و هیچ وقت عکس خودمو پروفایل یا اینستا نمیذارم..چون مثه ...

مشکل من فقط این نیست این دعوای اخریه ....میگم یکساله همش گیرای الکی میده ...خسته شدم از دستش 

منم شوهرم دوس نداره عکسموهیچ جابذارم ن تلل ن اینستا،بااینکه هما دوروبریام عکسای خودشونه وبه من میگن چراعکس گل وبلبل میذاری پروفایلت،واسه من نظرشوهرم مهمه،گوش کردم اونم گیرنمیده

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰
مشکل من فقط این نیست این دعوای اخریه ....میگم یکساله همش گیرای الکی میده ...خسته شدم از دستش 

تو اینجور دعواها سعی کن با به میلش رفتار کنی...کم کم حساسیتش کم میشه..مثلا خودمن اوایل روزی صد بار تلگراممو پاک میکرد من میزدم..یبار به خودم اومدم گفتم نزنم چی میشه مگه..نزدم تا خودش گفت بریز دوباره...بذار خودش بفهمه اشتباه کرده..دعواهای اساسی هم باید ریشه یابی کنی...اگه دوس داره باخانوادش خوب باشی تمام خوبیاتو جلوی خودش انجام بده که اگه بیمهری کردن خودش ببینه خانومانه رفتار کن..بالاخره اونم یجایی بهش برمیخوره خانوادش بد باهات تا کنن...سعی کن جذب رفتار و محبتت بشه..میدونم سخته اما مطمئنم هرزنی تواناییشو داره شوهرشو تو مشتش بگیره...فقط باید راهتر درست بری...امیدوارم مشکلاتت زودتر حل بشن

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚