2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه همه که یکی نیس برا بعضیا بعدش هم باردار شدن ولی چندنفرو دیدم تو همین سایت گفتن باردار نشدن یه نفرو هم شنیدم گفت رحمم سوراخ شد فکر کنم باید جای خوب رفت

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2731
مگه میشه غیر قانونی سقط کرد؟ همه دکترا قبول می کن؟

غیر قانونی نیست بیمارستان رفتم دفع نشد الان 5 روزه دیگه نمیدونم چیکار کنم گفتن بیا دوباره امشب میخوام برم ولی دکتر اش تازه کارن

خدایی نکرده بچه مشکلی داره که باید سقط شه؟؟؟

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
غیر قانونی نیست بیمارستان رفتم دفع نشد الان 5 روزه دیگه نمیدونم چیکار کنم گفتن بیا دوباره امشب میخوا ...

توروخدا پیش تازه کار نرو.‌ قرصی چیزی نداده رفع شه؟؟

2738

درضمن حتما خصوصی برو یا پیش دکتر با تجربه.من ساری عمل کردم خصوصی بود دکترم هم دکتر  با تجربه ایی بود یعنی خیلیا شنیده بودم میگفتن بعد عمل از درد میمیری ولی من اینجوری نبودم خیلی خوب عمل کرد

محیا جون بالاخره تصمیم گرفتی؟؟؟مادرشوهرتو راضی کردی؟اره من ک دیشب بهت گفته بودم.منم کورتاژ کردم و ای ...

الان تو اینترنت دیدم ممکنه رحم سوراخ بشه میتزسم آخر حرف مادرش شوهرم درست از آب درآید در کل تا امشب وقت دارم آخه 6 روز گذشته دیگه میترسم بیشتر از آین بمونه خطرناکخ

مرده بود تو 9 هفته

الهی... انشالله که هرچی صلاحته پیش بیاد اما حتما پیش دکتر باتجربه برو 

2706