2737
2734
عنوان

تا حالا خودتون غذا کنسرو کردین؟!

90 بازدید | 8 پست

دوستم میگفت من برای مسافرت خودم چند تا خورشت کنسرو میکنم برنجم همونجا درست میکنم تا حالا درست کردین روششو میگید؟!

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند

کاش از دوستت پرسیده بودی به ماهم یاد میدادی

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

میذاری تو شیشه درفلزی

تو یه قابلمه اب

میذاری نیم ساعت بجوشه

میشه کنسرو

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من چون گیلاس خیلی دوست دارم کنسرو کردم چند بار

مامانم رب رو کنسرو میکنه چون دوست نداره رب میپزه زیاد سفت بشه و سیاه شه شل تر برمیداره و کنسرو میکنه

تو شیشه درب فلزی بریز

بزار تو قابلمه اب ولرم بریز که نترکه

باید شیشه ها کامل تو آب باشن تا پلمپ بشه

نیم ساعت بجوشه هوای داخلش خالی بشه و درش پرس بشه

بعد خاموش کن و در نیار بزار خودش کم کم سرد شه که نشکنه یهو..

همین.

من چون گیلاس خیلی دوست دارم کنسرو کردم چند بار مامانم رب رو کنسرو میکنه چون دوست نداره رب میپزه زیا ...

غذا رو داغ داغ بریزم داخا شیشه؟؟؟

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند
خورشت باید داغ باشه؟

فرقی نداره

اما آب قابلمه نباید اون اول داغ باشه

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla
2738