2737
2734

شوره شدید و ریزش زیاد مو دارم خیلی ناراحتم چندساله اینجوریم موهای خیلی بلند و قشنگی داشتم الان روز به روز کف سرم خالی تر میشه چندین بار دکتر رفتم با شامپو هایی ک واسه شوره دادن ریزش موهامم شدید تر شد دیگه استفاده نکردم چیکار کنم؟؟😭

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم تازه اینجوری شدم میخوام برم دکتر

من دکتر رفتم پشیمون شدم شوره سرم ک خوب نشد ریزش موهام ۱۰برابر شد اصلا میترسیدم موهامو باز کنم کل خونه پر از مو میشد تازه بهم گفت اگه جواب نگرفتی بیا داروتو قوی تر کنم باخودم گفتم قوی تر کنه دیگه کلا کچل میشم 

من کیلیر زدم،تفویتی و ضد شورش،خیلی خوب بود برا من

استفاده کردم جواب نداد تا ولش میکردم باز برمیگشت

2738

منم همینطوری بودم حنای بدون رنگ بگیر دوتا تخم مرغ بزن توش بزار رو سرت شب تا صبح بمون چن بار تکرار کنی ریزش کم میشه من شوره سرم افتضاح بود از یه جاشنیدم با تاید بشوری اول خندیدم ولی بعدا چن با شستم خیلی فرق کرده هم ریزش موهام هم شوره سرم آدم یاد انسان های نخستین میوفته خخخخخ

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁
ای وای.لابد موهاتو زیاد رنگ میکردی

ن بابا من تا حالا رنگ نزدم مجردم و رنگ موهامو دوست دارم حتی ازدواجم کنم نمیزارم خیلی ناراحتم همه حسرت موهامو میخوردن حالا..😭😭😭

منم شوره شدید دارم😂😂دوستم بهم گفت وقتی رفتی حموم یدونه تخم مرغ بزن رو موهات و توی حموم۲دقیقه ماساژ بده و با اب گرم و داغ نشور موهات(با آب سرد آبکشی کن موهاتو) منم اینکارو کردم به طور خیلیییی عجیبی خیلی کم شد شوره‌ام یعنی میتونم بگم معجزه شد😍😋توهم عمین الان برو امتحان کن شب بیا بگو ببینم نتیجه گرفتی یا نه🙄

استفاده کردم جواب نداد تا ولش میکردم باز برمیگشت

اره دقیقا مشکلش همینه،منم دوساله میزنم،شورهام خوب شده موهامم قشنگ دراومد اما قطعش میکنم باز شوره ها بر میگردن

دکتر گفت باید کم کم قطعش کنی،یک حمام در میون ازش بزن

اما من چون راضیم دلم نمیاد قطعش کنم

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
منم همینطوری بودم حنای بدون رنگ بگیر دوتا تخم مرغ بزن توش بزار رو سرت شب تا صبح بمون چن بار تکرار کن ...

جدی با تاید؟حنا بدون رنگ گذاشتم تخم مرغ سدر قهوه و...اینا یکم ریشه مو رو قوی میکنه موهامم از اول تار هاش خیلی نازک بود و نرم

اره همه راه هارو امتحان مردم خیلی اذیت میشدم به خاطر شوره سرم چن بار شستم واقعا خیلی فرق کرده

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁
2706