2733
2734
عنوان

چیکار کنم فضولی خیلی ها رو ! میان اتاق خوابم خانواده شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 3028 بازدید | 98 پست
نه بابا برده بود مثلا نشون بده ببينه چيه و از كدوماس و چجوريه؟ ديد كه من برداشتم از كشوش و با يه اخ ...

سنشون بالاست؟

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلن کار زشتیه مامان من اصلا در یخچالمونو هم باز نمیکنه من بگم برو بردار دستم بنده به دخترم میگه بیار ...

كلا مامانم نه خودش رعايت ميكنه نه به دخترش ( خواهرم ) ياد داده

خونه مامانبزرگمم رفته احتمالا از اين كارا كرده حالا هي ميگه ميرم خونش همش مراقبمه و دنبالم مياد ديگه نميرم عيدم نرفته بهش سر بزنه

مثلا فكر ميكنه چون با مادرش راحته ميتونه هرچي رو برداره يا نگاه كنه يا جابجا كنه يا چون با من كه دخترشم راحته تو خونم اختيار همه چي رو داره

ديگران راقضاوت نكنيم.
2728
لوازم زیاده ی کشوه پره میخوام دوتا استند بخرم  

وا،در اتاقتو قفل کن. اتاق خاب یه ۹ای خصوصیه. حالا جدا از لوازم ارایشی چیزای خصوصی نداری.؟!!!!

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
اصلا این چیزا حالیشون نیس با پرویی تمام کارش انجام میده

جاری منم دقیقا همینطوره خیلی بدم میاد از کاراش چندبارم تا حالا مستقیما گفتم بدم میاد کسی بیاد تو اتاق خوابم اما اصلا به روی خودش نمیاره

سنشون بالاست؟

نه 52 سالشونه چندبارم مثلا رفتن رو تختم خوابيدن جلو خودشون ملحفه روتختي رو انداختم لباسشويي و گفتم چندشم ميشه ها باز متوجه نميشن

خواهرم از بيرون مياد با شلوار لي بيرون ميره روتخت ما  

ديگران راقضاوت نكنيم.
2738
یا شایعه کن انگشترم رو میز اریشم بود گم شدا

تو از اون عروسایی ها😂😂😂😂😂

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

جهازمو تازه چیده بودم خواهر شوهرم اومده بود تازه بعدتموم شدن کاراهااااا ی وقت فک نکنین انقد شعورداشته بیاد کمک نه فقط اومده بود ببین چی دارم چی ندارم 

کلی نیش و کنایه خودش و برادر شوهرم باورم کردن همش میگفت اینو چن گرفتی وااای چقد گرووووون بعدم اروم تو گوش سوهرم میگفت راست میگه؟؟؟

رفتم دسشویی اومدم دیدم داره توی کمدمو میبینه !!!!خیلی جدی و رک با ی نگاه بددد بهش گفتم ابجی دنباله چیزی میگردی تو کمد من؟؟؟؟

اونم فهمید دیگه تکرار نکرد 

تازه پشت کمدمم رفته بود 

فقط در رو قفل كن   تمام..اگه پرسيدن بگو كليدش گم كرديم..

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

تازه عروس بودم خواهرشوهرمو دعوت کردم رفتم دستشویی .کابینتامو نگاه کرد.منم به شوهرم گفتم اینجا خونه من و تو هست نفر سوم خوشم نمیاد کنجکاوی کنه

برای اتاق خوابم هم کلید میکنم و میگم لباس زیرام پخشه تو اتاق . روم نمیشه کسی ببینه

من خواهر شوهر ١٤ ساله دارم خونه ما خوابش كه مياد  ننه اش ميگه مامان جان برو روي تخت بخواب اون ...

وای تورو خدا نگو کفری میشم از دست این جور آدما آخه چرا اینطوری رفتار میکنن حالا کسب با خودشون این کارو کنه پدر طرفو درمیارن 

2706