2733
2734
عنوان

دارم منفجر میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 45 پست

اخه اندازه خودت یعنی چند تا؟؟

ما به دختر سرویس ۴۸نفره میدیم، یعنی مهمونات از ۴۸نفر بیشترن؟؟؟

به نظر من درست نیست بری ظرف و ظروف از دیگران بگیری کسر شآن میشه، مجبورش کن بخره یا برو ظروف طلقی بگیر ، طرحهای شیک و قشنگی اومده بازار 

من به جای شما بودم میگفت هزینه افطار واجب نیست، اینی که بری از دیگران ظرف بگیری خجالت اوره

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
واااای منم از دست شوهرم به جنون رسیدم باهام لج کرده نمیزاره برم خرید پول هم نمیده همش هم رو اعصابمه ...

من دیگه پیمونه ظرفیتم داره پر میشه 

خدانکنه اون روم بالا بیاد ک پدرشو در میارم و ازش جدا میشم 

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه اندازه خودت یعنی چند تا؟؟ ما به دختر سرویس ۴۸نفره میدیم، یعنی مهمونات از ۴۸نفر بیشترن؟؟؟ به نظ ...

نفهمه نفهم 

نه با محبت میفهمه نه با دعوا 

زورم ازین میاد ک فقط هر ثانیه بهم میگه دوستت دارم 

دیشب دم افطار بهش گفتم پنیر نداریم دست خالی اومد 

با دوستت دارم میمیرم برات 

اخه این حرفا چی ازتو‌ش در میاد

...
من دیگه پیمونه ظرفیتم داره پر میشه  خدانکنه اون روم بالا بیاد ک پدرشو در میارم و ازش جدا میشم& ...

منم داغونم از دستش ناراحتی قلبی گرفتم ...من خیلی ضعیفم نمیتونم مثل خودش باشم بخاطر همین بهم زور میگه منه احمق هم به حرفاش گوش میدم ولی دیگه به آخر خط رسیدم دیگه نمیتونم ولی نمیتونم هم با دوتا بچه جدابشم ..24سالم بیشتر نیست ولی اگه ببینیم باورت نمیشه این سنم باشه از بس که این منو حرص داده داغونم

2740
نفهمه نفهم  نه با محبت میفهمه نه با دعوا  زورم ازین میاد ک فقط هر ثانیه بهم میگه دوستت د ...

الهی

شغلش چیه؟؟؟؟شاید پول نداره

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
پول نداره ؟؟؟؟ ارایشگره عزیزم 

عجب 

البته دوست خوبم روزی که اومد خواستگاری شراطیش را دیدی ،باید فکر همه جا را میکردی

بحث نداشتنش نیست  نخواستنشه نمیخواد خرج کنه

ازش پول بگیر به بهانه های مختلف 

میری بیرون وسیله خونه بخر ، البته اینم بهت حق میدم و میگم راست میگی و حرفت را باور دارم

من قبل ماه مبارک با مادرم رفتیم خونه دوستش، میخواد داماد بگیره،خیار و سیب اوردن بدون چاقو  

بنده خدا گفت تمام کاردهای میوه خوری مون گم شده ،به شوهره میگم نه خودش میخره نه پول میده بگیریم

ما هم میوه میاریم جلو مهمون به همه هم گفتیم اما از رو نمیره شوهرم