2733
2739

اوایل وضع مالیه برادرشوهرم بد بود حمایت کردن الان وضعش خوبه منت هم نمیزارن ماتویه ساختمونیم هیچوقت پشت شوهرم نبودن وضع مالیه ماروزبه روز بدتر میشه واسه اونا ماشین خونه خریدن ادم خوبه هم اونان شما بودین ناراحت نمیشدین؟برادرشوهرم هرروز خونیه مادرشوهرمه من یبار غذا درست نکنم شوهرم بره پایین شاکی میشن ولی به جاریم هیچی نمیگن یا...

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اینجا همه میان میگن از بس تایپیک خیانت دیدیم به شوهرامون شک.کردیم

والا من از جاری زده شدم امیدورام برادرشوهرم.هیچ وقت هوس زن گرفتن نکنه نیومده ازش متنفرم

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
اینجا همه میان میگن از بس تایپیک خیانت دیدیم به شوهرامون شک.کردیم والا من از جاری زده شدم امیدورام ...

وا چرا هر کی سر زندگی خودشه 

نفرت از دیگران روح و روان خود آدمو تخریب میکنه

مگه جاری چیه کت انقدر ازش هیولا ساختین

این حس حسادت و نفرت از خودتون دور کنید

2740

عزیزم تا حالا غذا درست کردی بو کنه مثلا به بار ببری بهشون بدی یا پیرن دیگه حتما مریضی پیش میاد تا حالا بوده اون موقع بری پبشش آدما وقتی تو یه ساختمونن بیشتر از هم توقع دارن اونم حتما داره تلافی میکنه

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏

چون نزدیکین رفتو آمدتون بیشتر تو چشمه..اما اونا چون خونشون تو اون ساختمون نیس رفتو آمدشون مشکلی نداره...به شخصه دیدم فرق گذاشتن بین بچه ها رو...به نظر من اینم یه نوع حق الناسه که پدرمادرا فرق میذارن بین اولادشون

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚

واس منم اینجورین با این تفاوت ک منا نزدیکشون نیستیم هرکدومم دوتا بچه داریم هیییییچچوقت حتی ب بچه هامم زنگ نمیزنن ولی برعکس جونشون در میره واس بچه های اون و اگر هزارتومن ب بچه ی من بدن میگن قرض دادیم وباید پس بدین و اخرازمون میگیرن ولی اونا حتی لباس و پوشک بچشو هم واسش میگیرن جاریمم کم نمیزاره از بی احترامی واسشون !!!  جالبه همه جا میشینین و از خوبیای من تعریف میکنن 😑

واس منم اینجورین با این تفاوت ک منا نزدیکشون نیستیم هرکدومم دوتا بچه داریم هیییییچچوقت حتی ب بچه هام ...

چقد آخرش و خوب فهمیدم...واقعا هر کسی گستاخ تر و حاضر جوابتر باشه احترامش بیشتره

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚

خانواده شوهر منم اینجورین. شوهر من پسر اولشونه، موقعی که بی پول و گرفتار میشن یاد شوهر من میوفتن و تا میتونی ازش میچاپن، اما موقعی که داشته باشن به پسر دومشون هم پول میدن هم مواد غذایی مثل برنج و روغن و... 

فکر میکنم چون شوهرم خودشو خیلی واسه پدر و مادرش خار و کوچیک میکنه، و حاضره به خاطر پدر و مادرش قید زن و بچه رو بزنه اونا هم زیاد حمایتش نمیکنن اما برادر شوهرم فقط به فکر زن و بچه ی خودشه و هیچکس حق نداره کوچکترین دخالت یا بی احترامی به زن و بچه اش کنن

2706