2733
2739
عنوان

دئستان یه کمک خیلی سریع میخوام میشه یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 35 پست

با من مقایسه کن بعد ببین چطوریه اوضاعت

من حسابداری یه شرکت خصوصی خیلی کوچیک هستم البته من اصفهانم

روزی 5 ساعت میام سر کار یعنی از 8.5 تا 13.5

پنجشنبه و جمعه هم نمیام

بیمه کامل و عیدی  و سنوات کامل بهم میدن یعنی سه تا حقوق کامل رو آخر سالها بهم میدن 

الان حقوقم 1700 

حجم کار خیلی کمه و استرس اصلا ندارم 

ولی جایی هم برای پیشرفت اینجا ندارم.

فکر کنم خیلی هم اوضاعت بد نباشه خیلی هم کم نمیدن به نظرم اگر همه ی مزایا رو بدن بهت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با من مقایسه کن بعد ببین چطوریه اوضاعت من حسابداری یه شرکت خصوصی خیلی کوچیک هستم البته من اصف ...

من روزی 8 ساعتو نیم میرم

حجم کارامم بالاس

یعنی یه جوری شما داری نیم روز میری پس حقوقتو یه نسبت اگه بگیریم اگه کامل میومدی انگار 3400 میدن بهت

2731
شما حقوقت چقدره؟ والا دورو بر من که همه حقوقا بالاس تهران هستید؟

عزیزم 

شرایطه من اینه که تو یه شرکت دولتی 7 سال سابقه دارم و کارشناسی ارشد و رنج حقوقی شرکتمون به نسبت دوستام که تو خصوصی کار میکنن خیلی بالاتره!

واسه همین شرایطه کاریتون رو با خودم نمیتونم مقایسه کنم من حکمم 4600 با کلی پاداش مزایای جداگانه!

اما دوستم که مثل منه تو شرکت خصوصی 2500 میگیره

هر دو هم تهران هستیم

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.

اما همیشه دنباله کار بهتر و حقوق بالاتر باش!مخصوصا تهران!

من هر جا کار میکردم و کار یاد میگرفتم چند وقت بعد شروع میکردم به گشتن دنباله کار جدید وقتی یه کار با حقوق بالاتر پیدا میکردم به مدیرم میگفتم باید یا حقوقم انقدر باشه یا میرم!

اگه مدیرم میگفت برو سریع کارمو عوض میکردم!

اولین حقوقم 300 تومن بود!

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.