2737
2734
عنوان

شکرگذاری روز دوم

105 بازدید | 14 پست

همین الآن چه کاری می توانی انجام دهی تا زندگی ات ازاین رو به آن رو شود؟ اولین کاری که باید بکنی این است که لیستی از تمام چیزهایی تهیه کنی که باید به خاطرشان شکر گزار باشی. این کار مسیر انرژی و طرز فکرت را تغییر می دهد. پیش از انجام این تمرین احتمالاً همه حواست متوجه چیزهایی است که نداری و مشغول شکوه و گلایه از مشکلاتت هستی اما با انجام این تمرین وارد مسیر تازه ای می شوی و قدرچیزهایی را که از داشتن شان خوشحال هستی می دانی و شکر می کنی."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خدایا شکرت امروز با صدای پی ام های همسرم که بهم با کلی عشق صبح به خیر گفته بود از خواب بیدار شدم و امشب قراره بیاد خونه مامانم اینا ببینمش😍😍

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

خدایا شکرت واسه سلامتی پدر و مادرم

خدایا شکرت واسه سلامتی برادر و خواهرم

خدایا شکرت واسه سلامتی خودم 

خدایا شکرت واسه رزق روزی بی کرانت

خدایا شکرت واسه خنده هامون و شادیامون که روی لبامونه

خدایا شکرت واسه حال خوبم 

خدایا شکرت واسه برکت توی سفرمون

خدایا شکرت واسه هوای پاکی که تنفس میکنیم

خدایا شکرت واسه ماه و خورشید که دقیق از پس هر سیاهی شب سفیدی روز هس 

خدایا شکرت واسه نعمات بی پایانت 

الهی شکر الهی شکر الهی شکر 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

و حالا یه رقص خوشکل اول صبحی 💃💃💃💃💃👏👏👏👏👏😄😄😄😄

جان دلمممم پس امروز رو با کلی اتفاق های خوب بساز دوستم

چشششم 😍

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706