2737
2739

١٤ روز ميگذره كي تست بدم؟ علايم فقط سينه درد دارم علايم شماها چي بود؟ شما تست خون دادين يا بيبي چك ؟ بعد چند روز دادين و مثبت شد؟

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏

متاسفانه من دقیق بعد 14 روز پری شدم... به بی بی چک و آز نرسید.

انشاالله که شما باردار باشین... فقط امید و امیدواری ...

صلوات فرستادم.

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
متاسفانه من دقیق بعد 14 روز پری شدم... به بی بی چک و آز نرسید. انشاالله که شما باردار باشین... فقط ...

ممنونم نه موعود من هنوز چند روز مونده دكترم كه گف بعد ١٤ روز تست بدي معلوم ميشه از بس منفي شده ميترسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاءالله كه مثبته اي يو اي هزينه اش چقدره؟ 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2731
ممنونم نه موعود من هنوز چند روز مونده دكترم كه گف بعد ١٤ روز تست بدي معلوم ميشه از بس منفي شده ميترس ...

منم بهم گفت روز 14 تست بزن ... که متاسفانه نشد.

البته بعد 7 ماه دیگه خودبخود باردار شدم به امید خدا الان سه ماهمه ...

انشاالله روزی تو عزیزم...

استرس ، ناراحتی اصلا اصلا به دلت راه نده...

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
منم بهم گفت روز 14 تست بزن ... که متاسفانه نشد. البته بعد 7 ماه دیگه خودبخود باردار شدم به امید خدا ...

انشالله عزيزم بارداري موفق و ني ني سالم بياد بغلت براي من زياد دعا كن دعاي باردارا زود قبول ميشه 

2738
انشالله عزيزم بارداري موفق و ني ني سالم بياد بغلت براي من زياد دعا كن دعاي باردارا زود قبول ميشه&nbs ...

حتما دعات میکنم ...

انشاالله بارداری عزیزم...

2706