2733
2734
باید پوست کلفت باشی ... من بعد یک سال تمام تا تونستم کامل بزنمش ... هر روز میرفتم حمام ... هر روز ...

پوست کلفتم 😁😁😁 من میکشم روش مومو ، میدم آجیم بکشه😂😂😂

کار خوبه خدا درست کنه...💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آفرین ادامه بده پشمالو    

اتفاقا خیلی کم موام 😂😂😂 فقط موی اونجا دردسره😭 زیر بغلمم ازبس زدم ک دیگه مویی نمونده، دست و پا و جاهای دیگه هم ارثی کم موام

پوست کلفتم 😁😁😁 من میکشم روش مومو ، میدم آجیم بکشه😂😂😂

نه سری اول کسی برات موم رو بکشه دردش بیشتره تا خودت بکشی...

اول خودت سعی کن ... کم کم تمومش کن 

با موم هم نمیشه دستات فقط چسبی میشن و خودت خسته میشی ...

من خودم با دستگاه موکن استفاده میکردم ...

البته این باز به تمیزکاری تو بستگی داره ، زن داداشم با موم استفاده میکرد میگفت عالی تمیز میشد ولی من نه...

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
نه سری اول کسی برات موم رو بکشه دردش بیشتره تا خودت بکشی... اول خودت سعی کن ... کم کم تمومش کن  ...

این موی زائد هم معضلیه بخدا 😭😭😭 مادر نامزدم میگه بشین مومک کن من خودم برا خودم مومک میزدم

2740
میترسم خیلیا میگن ⁦☹️⁩

نمیدونم عزیزم شما هرطور صلاح میدونی من تجربه خودمو گفتم 😊

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻