2733
2739
سلااااام به همگی خوبین طاعتان قبول

سلام بر شما 🌹

مچکرم و همینطور شما دوست عزیز 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دوس نداشتم چشم

پس دیدتو بهتر کن

بخاطرخدا بحاطر خودت بخاطر برادرت

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2728
سلااااام به همگی خوبین طاعتان قبول

سلام عزیزم قبول حق

نمازروزه شمام قبول

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

من دوست زیادی ندارم

یکی دوتا

جدیدنن خیلی غرغر می زننن

و من شدم گوش مفت برای حال بدشون...

وقتی درد دل شون تموم میشه

نوبت من که میشه

کاری بهونه میکنه و میرنن

شما بودین چه میکردین

خیلی زیاد اتفاق میفته!!

سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
2740
من دوست زیادی ندارم یکی دوتا جدیدنن خیلی غرغر می زننن و من شدم گوش مفت برای حال بدشون... وقتی در ...

تامیتونی ازشون دوری کن

چون انرژی منفیهاش میمونه برات و منفی بارت میارن

زن داداشم خیلی خوشگله بدم میاد     دوسشم دارما ولی خیلی لوسه مهربونه ولی لوسه داداشمم قرب ...

چشمای درشت ارزوی داشتن خیلیاست😁

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
من دوست زیادی ندارم یکی دوتا جدیدنن خیلی غرغر می زننن و من شدم گوش مفت برای حال بدشون... وقتی در ...

توهم بهونه کن

بشدت از اینجور ادمها دوری میکنم 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2706