2733
2734
عنوان

یه لحظه لطفا.....بهم راه حل بدید...ممنون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 19 پست
من عصبی میشم و گاهی یه چیزایی میگم که نباید اما نه همیشه و در صورت نیاز عذرخواهی هم میکنم. آدم وقتی ...

درسته عزیزم..واقعا بعضی جاها ادم باس معذرت خواهی کنه

من با اینکه ادم مهربونی هستم اما ادم عصبی هم هستم این دوتا واقعا با هم جور درنمیاد! بخاطر همین خیلی اذیتم..دوست ندارم مردم ازم ناراحت باشن

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
من مجردم اتفاقا از همین الان به فکرشم...همش با خودم میگم تو آینده بخاطر رفتارم به مشکل بر میخورم

رو خودت کار کن 

متاسفانه تو فرهنگ ما کسی ک معذرت نخواد میگن سخت و قوی

اما تو فرهنگای دیگه اینجور ادما رو مسخره میکنن

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رو خودت کار کن  متاسفانه تو فرهنگ ما کسی ک معذرت نخواد میگن سخت و قوی اما تو فرهنگای دیگه این ...

من قبول دارم که رفتارم بده...چه طوری رو خودم کار کنم؟

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
2728
من قبول دارم که رفتارم بده...چه طوری رو خودم کار کنم؟

باید از مشاور کمک بخوای ..چون من از بچگی کار اشتباه میکردم معذرت میخواستم عادت دارم اما همسرم اینجوری نیس و باعث شده من و خیلی از اطرافیان ازش سرد بشن

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم