2726

سلام

بچه ها من یه عادت بدی دارم ...زود عصبی میشم ...تو عصبانیت اصلا نمیتونم جلو زبونمو بگیرم...ولی بعدش تو دلم خیلی ناراحت میشم عذاب وجدان میگیرم حتی بعضیا وقتها دوس دارم گریه کنم از بس که ناراحت میشم

مشکل بعدیم اینکه خیلی سختمه که معذرت خواهی بخوام.. نمیدونم انگار غرورم اجازه نمیده یا خجالت میکشم...شما هم مثل من هستید؟؟؟چیکار کنم که این عادت بد رو ترک کنم!!!؟؟؟تو رو خدا یه راهنمایی کنید

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم اینجورم😊

فک میکردم فقط من اینطورم

خیلی بده...دیشب با خواهرم بحثم شد...بعدش خیلی پشیمون شدم...نتونستم بهش بگم ببخشید

فقط گفتم از من ناراحت شدی!همین!

خیلی دوست داشتم معذرت خواهی کنم

2728
يك كتابي هست درمورد خودشناسي الان نميدونم چرا اسمش يادم نمياد سرچ كن پيدا ميكني توش يكسري تمرينا د ...

ممنون..سرچ میکنم

اصلا دست خودم نیس زود عصبی میشم...بعد خیلی فکرای منفی دارم

فک میکردم فقط من اینطورم خیلی بده...دیشب با خواهرم بحثم شد...بعدش خیلی پشیمون شدم...نتونستم بهش بگم ...

منم اصلا معذرت خواهی نمیکنم مغرورم..وقتی یکی قهر کنه منم قهرمیکتم😂میگم  میدونه تودلم چیزی نیس نباید قهربکنه😁همینقدر طلبکار😂

جان عزیزت لایک نکن  
منم اصلا معذرت خواهی نمیکنم مغرورم..وقتی یکی قهر کنه منم قهرمیکتم😂میگم  میدونه تودلم چیزی نیس ...

منم اینطورم  ما واقعا مثل همیمممم

رو ذهنت کار کن اینکه تو عصبانیت باید دقیقا چیکار کنی لازمش هم اینه که مساله رو سرچ کنی و روزی یک مطل ...

ممنون گلم

نه مثل تو نیستم شوهرم مثل توهه ک باعث شده ازش سرد بشم ..ادمی ک نتونه بابت اشتباهاتش معذرت خواهی کنه مشکل روحی داره و باید بره مشاور

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
نه مثل تو نیستم شوهرم مثل توهه ک باعث شده ازش سرد بشم ..ادمی ک نتونه بابت اشتباهاتش معذرت خواهی کنه ...

یه خرده افسردگی دارم ولی زیاد حاد نیست...خیلی اذیتم بابت این مشکلم

یه خرده افسردگی دارم ولی زیاد حاد نیست...خیلی اذیتم بابت این مشکلم

واقعا این رفتارت شوهرتو زده میکنه.. ورزش کن روحیت بهتر میشه

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

منم همینجوریم معمولابرااینکه کسی ازم ناراحت نمونه باپیام عذرخواهی میکنم چون حضوری نمیتوتم اصلا یه جورایی اگرم معذرت خواهی کنم خندم میگیره 😬اگه میشه درمورد تاپیک منم نظربدین دوستان من تازه عضوشدم 😊

واقعا این رفتارت شوهرتو زده میکنه.. ورزش کن روحیت بهتر میشه

من مجردم

اتفاقا از همین الان به فکرشم...همش با خودم میگم تو آینده بخاطر رفتارم به مشکل بر میخورم

2706