2737
2739

چرا مگه شوهرت چطوریه

من قبلاً این حال رو داشتم یه ذره تو شرایط زندگیم تغییر پیش آمد از اون وضعیت آمدم بیرون

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یه دلیل بزرگش برمیگرده به وضعیت مملکت . این گرونی ها . الان به یه جوون نگاه کنی دیگه هیجان و ذوق جوونی درونش نمیبینی . مردا الان مسئولیت سنگینی دارن . بجاش شما بهش توجه بیشتری کن

اللهم الرزقنی شفاعت الحسین یوم الورود
چرا اینطوریی؟

با مادرش رفیق حتی سر کار روزی چند بار ب مادرش زنگ‌میزنه محلی ب من نمیده خرف م‌میخوام بزنم میگه ساکت حوصله ندارم  دست پخت م عالی  اما نمیخوره میره پیش مادر شام‌میخوره میگه من با تو‌فقط زیر ی سقف یم بخاطر دختر مون یکی دیگه رو‌میخوام بگیرم دعا میکنم زودتر دس ب کار شه منم برم‌

2738
با مادرش رفیق حتی سر کار روزی چند بار ب مادرش زنگ‌میزنه محلی ب من نمیده خرف م‌میخوام بزنم میگه ساکت ...

ب فکر دخترت باش.ب دعا اعتقاد داری؟

خودت باش.مگ خودت چشه:/
یه دلیل بزرگش برمیگرده به وضعیت مملکت . این گرونی ها . الان به یه جوون نگاه کنی دیگه هیجان و ذوق جوو ...

مادر شوهرم ناجور بین‌مون جوون هس شوهر م نداره بدجور شوهرم ازم‌گرفته ن غصه میخورم ن غم فقط بخاطر دخترم بی تفاوت دارم پیش میرم

2706