2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من نه نمیدم واسه چی بدم وقتی تو خونه. خودم زندگی میکنم ب م یه کرلیهدهم به اونها بدم مگه دیوونم

خخ خونه خودت عزیزم وقتی هستن یعنی مال اوناس 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2740

باز خونه پدرشوهر باشه میشه ندی ولی برای پدرمادر خودت.. من خوشم نمیاد خداروشکر روپای خودم دوستدارم بایستم دراینده 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
همسرتون قدر دان بود؟؟

قدر دان که در ظاهر نیست ولی همین قدر که تو خانواده شوهر سربلندم برام کافیه

البته نه که فکر کنی حالا هرکی پدرش بهش خونه نداده سرافکنده ست نه منظورم اینه که خانواده شوهرم به پدر و مادرم جور دیگه ای احترام میذارن

اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم
خودت ناراحت نیستی ک شوهرت قدر دان نیست؟؟

نه ناراحت نیستم من که نمیتونم اونو به زور عوضش کنم 

اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم
ولی من خیلی دلم واسم پدر و مادرم میسوزه که مادرشوهرم انقد پررو و عوضی و قدر نشناسه😔

ما که دیگرانو نمی‌تونیم عوض کنیم باید بپذیریمشون منم وقتی میبینم شوهرم به فکر نیست خودم جبران میکنم محبتاشونو با چیزای کوچیک

2706