2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو پیش روانپزشک عزیزم.شاید از چیزی ترسیدی روت تاثیر گذاشته.این چیزها همش ساخته ذهنه.خواهرمن دیوونه ...

ن من خفه ام میکنن طوری ک اطرافیانم متوجه حالم میشن

ن من خفه ام میکنن طوری ک اطرافیانم متوجه حالم میشن

خواهر منم اینجوری بود گلم.رفتیم پیش یه سید موسوی گفت تو حموم بال فرشته ها خورده بهت.قشنگ حالتهاشو واسمون تعریف کرد دیدیم درسته.یه دعا نوشت ولی باز خواهرم اینجوری میشد ولی فرقش اینه که خواهر من فرشته میدید.باهاشون حرف میزد.میدید تو خونه میچرخن.تو رختخوابش مینشستند بهش بچه هدیه میدادن.خواهرم زد به سرش  به حالت مرگ افتاد.۴۰ روز تشنج میکرد بالا میاورد و آخراش دیگه آواز میخوندو میرقصید و مارو نمیشناخت.بعضی وقتها میپرید مارو خفه میکرد یهو نصفه شب چاقو برمیداشت خودشو بکشه.خیلی وحشتناک بود.تا اینکه بردیم پیش روانپزشک.با اولین دارو آروم گرفت.دکتر گفت اعصاب کل بدنش به هم ریخته‌.کم کم دیگه توهم هاشم از بین رفت.الان ۳ ساله که بچه داره و دیگه اونجوری نشده.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
خواهر منم اینجوری بود گلم.رفتیم پیش یه سید موسوی گفت تو حموم بال فرشته ها خورده بهت.قشنگ حالتهاشو وا ...

من رفتم یجایی احضارشون کرد دیدمشون اذیتم میکردن خاست بکششون خودم ترسیدم کارشو متوقف کردم

من رفتم یجایی احضارشون کرد دیدمشون اذیتم میکردن خاست بکششون خودم ترسیدم کارشو متوقف کردم

خب امتحان میکردی میدیدی حالت خوب میشه؟

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
خیلی اذیتم میکردن ترسیدم چشامو باز کردم و دیگه متوقف شد

برو دنبالش.درستش کن.از هر راهی که بلدی.حواهر من دیگه از چشم شوهرش هم افتاده بود.زندگیتو نجات بده.

درکت میکنم.چون از نزدیک دیدم.تو کل فک و فامیل خودمون و فامیل شوهرش چو افتاد که دخترسید زده به سرش.همه به بهانه عیادت میومدن تماشا.😐بخاطر همین میگم برو دنبالش

درکت میکنم.چون از نزدیک دیدم.تو کل فک و فامیل خودمون و فامیل شوهرش چو افتاد که دخترسید زده به سرش.هم ...

خونواده خودم میدونن خیلی تلاش میکنن خوب شم همش مواظبم هستن

برو خوبش کن بعدش سریع بچه بیار.چون همه اینا از تنهاییه.سرت که گرم بچه بشه یادت میره.خواهرم بچش انقد شلوغه که وقت نداره حتی درست و حسابی بخوابه چه برسه به تنهایی و...

برو خوبش کن بعدش سریع بچه بیار.چون همه اینا از تنهاییه.سرت که گرم بچه بشه یادت میره.خواهرم بچش انقد ...

دارم درس میخونم نمیتونم بچه دار شم بعدم فقط۱۹سالمه چهارماهه رفتم تو ۲۰سال

2801