2737
2734
عنوان

سردی با همسر پس از بچه دار شدن

3661 بازدید | 58 پست

بعد از به دنیا اومدن بچمون به شدت از هم سرد شدیم . از اول هم شرایط شوهرمو دوست نداشتم و اذیت میشدم .مثلا وضع مالی و عقاید .‌‌‌خب تحمل کردم چون دوسش داشتم .الان که بچه دار شدیم زود زود دعوا میکنیم رابطمون بخاطر بچه خیلی کم شده . واینکه بیشتر سر بچه دعوا داریم مثلا شوهرم میگه روشو با پتو بکش من میگم نه گرمه ....یا درباره خوابوندنش مشکل داریم . بعضی وقتا ازش متنفر میشم .من دلم محبت میخواد همین !ولی گاهی خودمم چون خسته میشم قاطی میکنم .تقصیر خودمم هست ولی قبل بچه خیلی بهتر بودیم . تا کی اینطور میمونیم دیگه خسته شدم !؟!؟

باید تلاش کنید ک رابطه تونو  اصلاح کنید  و الا رابطه ک  خود ب خود بهتر نمیشه ....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچتون چند وقتشه

؟؟؟؟؟؟

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
2728

ببین خودن باید درست کنی مدیریت کنی منم با دو تا بچه  اینجور شدیم  درست میشه  غصه نخور ولی جات و  جدا نکن  کل کل نکن سر بچه  درست میشه  مردا حساس  ترن 

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

منم همین طوری بودم 

به مقدارش طبیعی هست

اخه مردها هم بعد از بچه افسردگی میکیرن

چون فکر میکنن زن هاشون دیگه نسبت بهشون حسی ندارن

سعی کن بری پیش مشاور یا یه ماری که دوست داری کنار بجه داری انجام بده 

به شوهرت محبت کن

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
2738

من دخترم ۳ ماهشه

فقط یبار رابطه داشتیم

اصلا حسشو ندارم.

اونم اصلا سراغ نمیگیره

ولی سر تربیت بچه مشکلی نداریم

کاری نداره.چون میدونه هواسم هست بهش.رو چشمام میزارمش

شما هم خیالشو راحت کنید ک مواظبش هستین

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

بیشتر تقصیر خودمون خانماست ،به نظر من مثل قبل بهش ابراز علاقه کن وشوهرتو بزار تو درجه اول اهمیت،شوهر منم همینطوری شده بود وفک میکرد من بچمو بیشتر دوس دارم اگرم داری باید طوری نشون بدی که شوهرت بفهمه اونو بیشتر دوس داری بعد دیگه همه چی درست درست میشه عزیزم

ببین خودن باید درست کنی مدیریت کنی منم با دو تا بچه  اینجور شدیم  درست میشه  غصه نخور ...

بزور گفتم بهش که با من بخوابه بهونه میکنم که میترسم ....اصرار داره جدا بخوابه رو زمین چون اینجوری راحتتره . منم که رو تخت بخاطر بچه راحتم 

نمیدونم ولی خیلی عصبی شدم 

من اینجوری بودم فهمیدم کمبود آهن و کمبود خواب دارم 

این دوتا رو رعایت کنی شاید حالت بهتر بشه 

این اتفاق ها بعد بچه طبیعیه  

و در مورد بچه نظر داد بگو باشه و کار خودت رو بکن

ان مع العسر یسرا

زن داداش من بعد از بحثهایی ک بین خواهر و شوهر خواهرش دید سر بچه،گفت حواسم باشه بخاطر بچه بحث نکنم.الانم داداشم از سرکار میاد چیزی میگه یا مخالفتی می‌کنه سکوت می‌کنه آخر سر کار خودشو میکنه

2706