2737
2739
عنوان

خنده دارترین خاطرتونو بگید🤪🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 42 پست
من اول بار پریودشدم نوار بهداشتیمو برعکس میزاشتم هربار عوض میکردم ی اپلاسیونی میکردم بمیرم براخودم ب ...

🤣🤣🤣🤣🤣

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خنده دارترین خاطره م واسه ۴ سالگیمه ، من ته تغاری بودم ، برادرم ۶ سال از من بزرگتره ، خواهرم هم ۸ سال بزرگتره از من. قرار شد با هم نماز بخونیم ، داداشم جلوی من ایستاد ، خواهرم کنارم ، توی اون حال و هوای بچگی ، یه لحظه اون قدر افتخار کردم به داداشم که جلو ایستاده و من اونو الگو قرار دادم واسه نماز . فکر کردم‌ چجوری علاقمو نشون بدم که حالت نمازم از بین نره . هیچی دیگه موقع رکوع باسنشو بوسیدم😂🙈 دیگه نگم براتون که خواهرم و برادرم چقددددر خنده شون گرفت ...

الان داداشم  ۲۸ سالشه .. هر بار یادش می افته اندازه ی همون روز میخنده 

2731

من یبار آماده شده بودم میخواستم باشوهرم برم بیرون برای اینکه پسرم منو نبینه و جیغ و داد راه نندازه منم میام رفتم پشت در قایم شدم،پشت درمون چوب لباسی داره زیر لباسای که آویزون بود قایم شد بعد یهو شوهرم اومد که آماده بشه من فقط سرمو از لای لباسا بیرون آوردم چشم دهنمم تا جای که جا داشت باز نگهداشتم شوهرم که منو دید رنگش زرد شد و یه صداهای ناهنجاری هم از گلوش خارج می شد اصلا فکرشو نمیکردم بنده خدا اینقدر بترسه یعنی خودم مرده بودم از خنده اینقد خندیدم که نگو😁

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸

خاطرات من خنده دارنیستن گریه اورن تاپیک شرم آور تمرین زدید صدام کنید😑

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2740

من یه رفیقی دارم این خیلی مودبه همش بابت همه چیز کللللی تشکر میکنه ،یبار روز تعطیل از خوابگاه زدیم بیرون بعد که خواستیم برگردیم‌ سرویس دانشگاه سرراه داشت رد میشد راننده (بااینکه شیفتش نبود ولی لطف کرد) ومارو سوار کرد خلاصه ما که سوار شدیم ده دقیقه بعدش دوستم گفت خدا راننده رو خیرش بده نگه داشت سوارمون کرد بعد  بلند گفت اقای راننده دستتون دردنکه واقعا خیلی ممنون لطف کردین ،اینو ک گفت راننده زد رو ترمز وسط جاده نگه داشت ماهم همگی مات ومبهوت ک اقای راننده چرا وایسادین گفت مگه نمیخاسین پیاده شین 😕 گفتیم نهههه گفت پس چرا میگین دستتون درد ‌نکنه😂😂😂😂✋

بجز حدتون همه چیو میدونین ماشالا  
مامانم تو حیاط بود هرچی گفت برو تو نمیرفتم 

🙄 خانواده شوهر

😥خودت

مامانت😒😤🤯😡😠

🤣🤣🤣🤣🤣من

من یبار آماده شده بودم میخواستم باشوهرم برم بیرون برای اینکه پسرم منو نبینه و جیغ و داد راه نندازه م ...

وااای😂😂😂 طفلکی شوهرت

❤خدایا سپاسگذارم که برای مصاحبه کاری دعوت شدم❤
من یه رفیقی دارم این خیلی مودبه همش بابت همه چیز کللللی تشکر میکنه ،یبار روز تعطیل از خوابگاه زدیم ب ...

تو اون یکی تاپیک قفل شد نتونستم برات کامنت بذارم آخه این چه اسمیه؟پیروچروکیده؟😂😂😂😂

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
2706