2737
2734
عنوان

خانوما التماسا یه لحظه بیاین😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2812 بازدید | 55 پست
اخه من فوبیا گرفتم سره این لنتی😢😢😢😢

منم مثل خودت بودم فکر میکردم اگه خودمو بخارونمم پردم اسیب میبینه بخدا حتی از فشار اب هم میترسیدم مثل خودت چون خونه ما فشار اب خیلی زیاده ولی ترسم الکی بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر اخه من خیلی وقته فوبیای آسیب این لنتیو گرفتم تقی به توقی دیوونه میشم😢😢😢

چرا استرس😐؟؟

بابت بعد ازدواج؟؟

میدونستی خیلی از مردا اصن متوجه وجودش نمیشن؟؟

یا میدونستی بعضیا بعد از پاره شدن اونشون ، خونریزی نمیکنن؟؟؟

وقتی خودت موجب آسیب دیدنش نشدی ، اصلا نارحت نباش چون سربی گناه بالای دار نمیره😼

هَرجا هَوا مُطابِقِ مِیلَت نَشُد بُرو ...فَرقِ تُو با دِرَخت هَمین پایِ رَفتَن است ...!
اخه این عکسای نتیم بدخوری منو ترسونده😢

من با یه مشاور حرف میزدم بهم گفت اگه میخوای ارامش داشته باشی درمورد بیماری اصلا تو اینترنت سرچ نکن چون اینترنت همیشه بدترین حالت ممکنو میاره جلوی چشمت

2728
چرا استرس😐؟؟ بابت بعد ازدواج؟؟ میدونستی خیلی از مردا اصن متوجه وجودش نمیشن؟؟ یا میدونستی بعضیا ب ...

اره عزیزم میدونم ولی نمیدونم چ مرگمه جامعه پیشرفت کرده من هنوز مثه املا

ببخشید که اینقدر رک میگم، اگر واقعا با اب بوده فک نکنم مشکلی پیش بیاد ولی محض اطمینان برو دکتر چون دکتر می تونه تشخیص بده که اسیب به خاطر چیه و می تونه گواهی بده ولی اگه چیز دیگه ای بود و اسیب با اب نبود حتما تنهایی پیش دکتر برو اینجوری خیالت راحت تره 

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤
2740

عزیزم چقدر ترسیدی نگران نباش البته حق داری تو این جامعه که هیچ آگاهی داده نمیشه به نوجوون و جوون بایدم یه دختر بیس ساله نگران بشه که با اینمورد بکارتش آسیب دیده یا نه، توصیح این مسائل تابو بوده کی بشکنه خدا داند 

با خدا دادگان ستیزه مکن    که خدا داده را خدا داده است