2733
2734
عنوان

نصف دست خودمو کندم خوردم😐🔪

| مشاهده متن کامل بحث + 1103 بازدید | 69 پست
سرشب دلم گرفته بود گریه کردم دیکه بعدش کلا ریختم بهم حوصله هیچیو ندارم

عزيزم دخترمن كلاس ششم الان داره تواتاقش درس مىخونه  بخون تابستون حسابى حال كن

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
فردا ساعت چند امتحان داری؟

8 و نیم

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط یه ادم مهربون بیاد راضیم کنه پاشم درسمو بخونم توروخدا...

اگ درس نخونی یه زن تو سری خور میشی ک باید برا دو قرون پول التماس شوهر کنه و هیچ جایگاهی تو جامعه نداره کافیه یا بازم بگم😨😨😨

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
امتیازم ،برای نصف بچه های سایت فال گرفتم اگه قول بدی درست را بخونی فردا برات فال می گیرم

چه انگیزع ی خوبی😍 نزنی زیرشا

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
2738
بیخیال بابا درس و میخوای چیکار  کولر روشن کن هوا خنک برو زیر پتو راحت بخواب تا خود صب

دارم از سرما میمیرم الان😐

بیخیال بابا درس و میخوای چیکار  کولر روشن کن هوا خنک برو زیر پتو راحت بخواب تا خود صب

اینجوری منم خوابم گرفت چ برسه ب اون

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
اگ درس نخونی یه زن تو سری خور میشی ک باید برا دو قرون پول التماس شوهر کنه و هیچ جایگاهی تو جامعه ندا ...

لعنتی این کابوس منه... الان میخونم ادامه نده😱

2706