2737
2734

دختر ۹ ماهه ام، شبا پاشو میکوبه زمین و بیدار میشه و با جیغ گریه میکنه، کسی میدونه چرا؟ چیکار کنم 😭😭😭😭😭😭

پاهاش درد میکنه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

چه بد

میکوبه یا میلرزه

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخی .پسر منم روزایی که خیلی بازی میکنه شبش پاهاشو میکوبه زمین البته ۳ سالشه .بغلش میکنم یکم پاشو ماساژ میدم آب میخوره بعد آروم میخوابه..اگه تو خواب بیدار شد حتمآ آب بده شاید تشنش میشه

💑=👧👧🧒
چرا باید پاهاش درد بکنه عزیزم؟؟؟

برادر من کوچولو بود روزایی که خیلی تحرک داشت شبا پاهاشو زمین میکوبید و خواب میدید

مامانم ماساژ میداد

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738
آخی .پسر منم روزایی که خیلی بازی میکنه شبش پاهاشو میکوبه زمین البته ۳ سالشه .بغلش میکنم یکم پاشو ماس ...

دقیقا دختر منم اینجوری بود کف پاش یه کم صاف بود صد در صد نه ولی کم به مرور با ماساژ و ورزش درست شد.

یعنی اینقدر درد میگرفت مجبور بودم استامینوفن بدم.

از نوزادیش صاف بود کف پا کم کم درست شد

کف پاهاشو بررسی کن صاف نباشه. از لحاظ ویتامین دی بررسی بکن. یه سندرومی هم هست سندروم پای بی قرار. ...

ویتامین د ۳ اش لب مرزه اما دکترش امپول داده زدم بهش، این سندروم از اوله یا ممکنه یهو بگیره؟؟

دخترمن تا نه سالگی پاهاشُ می کوووووبید زمین یعنی پنج سال اینطوری بود الان دو سه ساله دیگه اینجوری نیست

حقیقتش من حساس نشدم 

انشالله چیزی نیست

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚

دختر من کف پای صاف صد در صد نبود الانم خیلی خوب شده ولی بخاطر صافی کف‌پاش وقتایی زیاد شیطنت میکرد پاهاشو میکوبید زمین و نصف شبام خیلی گریه میکرد تا حدی که دکتر میگفت اگه خیلی بی قرار شد استامینوفن بده.

آخی .پسر منم روزایی که خیلی بازی میکنه شبش پاهاشو میکوبه زمین البته ۳ سالشه .بغلش میکنم یکم پاشو ماس ...

منم امتحان میکنم انشاالله جواب بگیرم، تا شیشه آبشو میبرم نزدیک دهنش دست میزنه زیرش

2706