2737
2734
عنوان

رل جدید ترلان پروانه

1467 بازدید | 30 پست

چن وقتیه که همش بهم ایمیل تبلیغاتی میاد که برای اطلاع بیشتر از رل جدید ترلان وارد کانالمون بشید ....خب تو کانالشم جالبه چیزی نیس....اون چ که منو وادار کرد وارد کانالش بشم این بود که 20 تا ایمیل تبلیغاتی فقط با هم تیتر بود ....خیلی ها با اخبار بازیگرا خوب ممبرو و فالوو میگیرند خلاصه اینکه ترلان روزی ی رل میزنه ب من مربوط نیس اگ بهش میگن سلطان رل بازم ب من مربوط نیس ....هدفم از تاپیک این بود که بگم ب این جور ایمیلای تبلیغاتی توجه نکنید که دروغه 

ایشالا یک روزی میزارم رقیه اسم دخترم رو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم محل نمیدم 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2738

والا ما توجه نمیکردیم و نمیکنیم😐

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706