2737
2734
عنوان

همسر سرد

593 بازدید | 54 پست

سه هفته هست که هیچ رابطه ای باهم نداشتیم

من هات نیستم معمولیم

دلم رابطه نمیخواد فقط وقتی اینجوری بیخیاله بی دلیل ازش عصبانی میشم،دوست دارم باهاش سرد صحبت کنم 

نمیدونم چرا

مثل من شوهر منم یک هفتس اینجور شده ما کا ی روز در میون باهم بودیم منم عصبیم

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دليلشو پرسيدى ازش؟

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2738

عزیزم بعضی از آقایون کلا سردمزاج هستن و علتش هم میتونه دلالیل مختلفی داشته باشه از جمله استرس و مشکلات و فشار روانی و..... 

سه هفته که چیزی نیست چندماه یکبار بعضیا رابطه دارن

❤️اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب ❤️ 

الان شوهر منم زیااد گرم نیس خیانت بیخیال کلا بعصی مردا اینطورین شوهر منم هس ولی خب بقول خودش حسش نیس ویتی هم حسش اومد دیگ پدر دراره. مردای تنبل معمولا اینطورین😳

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
2706