2733
2734
عنوان

بوی بد فاضلاب بیاید کمکم کنید 😢

8177 بازدید | 28 پست

تازه اومدم این خونه نمیدونم چطور بگم فاضلابش وحشتناک بو میده خونه7/8 سال ساخته و کلا دو طبقه س ما هم کف هستیم چاه حموم و دستشویی مخصوصاً حموم ب بدترین حالت ممکن بو میده درحدی ک وقتی دوش میگیریم اب میره تو چاه کل خونه بوی  بد میگیره توروخدا بگید چیکار کنم راهی داره بوش بره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خونه ام ویلایی خیلی حمام بوی افتضاحی میداد با دامستوس و پودر معطر و وایتکس حدود یک ساعت شستمش الان ۱هفته اس بوش رفته 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
2740
من خونه ام ویلایی خیلی حمام بوی افتضاحی میداد با دامستوس و پودر معطر و وایتکس حدود یک ساعت شستمش الا ...

مال منم ویلایی خیلی وایتکس و دامستوس و جوهرنمک زدم هیچ فایده ای نداشت

برا من اصن مایه ابرو ریزیه کسی بخواد بیاد خونه جرات ندارم قبلش برم حموم کل خونه رو بوی تعفن میگیره&n ...

یه لوله کش ببارید چک کنه.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

عزیزم باید سفید کننده بریزی بیه سفید کننده رو کامل خالی کن تو لوله 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ))