2733
2739
عنوان

دوستان کمک😢

102 بازدید | 5 پست

شوهرم ازمایش داده واسه کبد sgotوsgptبالاست کسی تجربه ای نداره توروخدا دارم دیونه میشم یکیشون سیصد به بالاست تاجواب ازمایش و بگیره هزاربارمیمیرم و زنده میشم

وزن شروع رژیم 85✋🏻😐 وزن هدف 60😃                               اولش سخته ولی آخرش قشنگه♥

عزيزم چربي كبد دارن. حتما پياده روي و كاهش وزن داشته باشن و همينطور عرق كاسني و شاه تره باهم قاطي كنن و يه استكان صبح بخورن يه استكان شب اينكارارو انجام بدن و غذاهاي چرب كمتر بخورن كمتر از سه ماه نتيجه ميگيرن شك نكن.

خداياشكرت....❤️ 
عزيزم چربي كبد دارن. حتما پياده روي و كاهش وزن داشته باشن و همينطور عرق كاسني و شاه تره باهم قاطي كن ...

بخاطراون ناراحت نیستم چربی چیزی نیست بادارو ورژم حل میشه دکتر گفته کبدت اسیب دیده و ی ازمایش مخصوص کبد نوشته جوابشو هم ی هفته دیگه میدن نگرانم خطایی نکرده چیزخطرناکی باشه 

وزن شروع رژیم 85✋🏻😐 وزن هدف 60😃                               اولش سخته ولی آخرش قشنگه♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بخاطراون ناراحت نیستم چربی چیزی نیست بادارو ورژم حل میشه دکتر گفته کبدت اسیب دیده و ی ازمایش مخصوص ک ...

عزيزم تو سونو ننوشته گريد چند هستش چربي كبدش؟ اخه ٣٠٠ خيلي بالاست. انشاالله چيزي نيست به دلت بد راه نده

خداياشكرت....❤️ 
عزيزم تو سونو ننوشته گريد چند هستش چربي كبدش؟ اخه ٣٠٠ خيلي بالاست. انشاالله چيزي نيست به دلت بد راه ...

جواب سونوروفردا میگیره فداتشم دعاکن 🙏