2737
2734
عنوان

احتمال بارداریم هست؟؟ خیلی دلشوره دارم!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 5106 بازدید | 125 پست
پس فعلا صبر کنم ؟؟؟؟ فردا نزنم بی بی چک؟؟؟؟ اخه اصلا سابقه نداشته اینجوری باشم ! شده بود همون روز مو ...

اره صبر کن عجله نکن....حداقل بزار یه هفته بشه...اگه میتونی و امکانش هست و تحمل صبر کردن نداری بنظرم برو ازمایش تا دلت قرص بشه عزیزم

چشم برهم زدنی پسران کوچک من👦بزرگ مردی میشوند👨‍💼که برای نگریستن به چهره ی مردانه یشان باید سر بالا کنم😍
اره به امیدخدا💓💓💓💓صلوات برات میفرستم توام دعام کن 

ایشالا خودتو ناراحت نکن عشقم❤️❤️

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره صبر کن عجله نکن....حداقل بزار یه هفته بشه...اگه میتونی و امکانش هست و تحمل صبر کردن نداری بنظرم ...

اخه اینجا خوندم قبل موعدم بی بی چک نشون داده به خاطر اون گفتم پس معلوم میشه دیگه!جوابش و کی بهم میدنفردا برم ازمایش ؟؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2731
وای من که زدم منفی بود نمیدونم فردا باز بزنم یا نه؟؟؟؟؟ اخه من پریودام دقیقه دقیق بود همیشه ! سر این ...

به نظرم ازمایش نده صبر کن چند روز بعد بی بی بزن 

من یه گروهی عضو هستم دکترش میگه ک ازمایش باعث رقیق شدن خون میشه و سقط میشه نطفه بدون این ک بفهمید و فکر میکنید پریود شدید 

بی بی بهتر از ازمایشه 

چتد نفر هم دیدم ک بی بی مثبت و ازمایش منفی ولی باردار بودن 

سلامت باشی عزیزم چشم حتما گلم ،نه اصلا نمیشه رو موعد حساب کرد شاید مث من دیر نشون بده. من تمام علایم ...

منم الان همینم هر لحظه میگم دیگه پریود شدم!

سلامت باشی عزیزم چشم حتما گلم ،نه اصلا نمیشه رو موعد حساب کرد شاید مث من دیر نشون بده. من تمام علایم ...

شما ازمایش دادی امروز که بی بی مثبت شد؟؟

اخه اینجا خوندم قبل موعدم بی بی چک نشون داده به خاطر اون گفتم پس معلوم میشه دیگه!جوابش و کی بهم میدن ...

شاید لقاح دیر انجام بشه شاید مایعات زیاد خوردی شاید بی بی خطا داشته و ،،،،،،

خیلی ها بودن بعد ده روز بی بی مثبت شده 

2738
منم الان همینم هر لحظه میگم دیگه پریود شدم!

دقیقا، ایشالله که بارداری عزیزم، چند وقته اقدام کردی؟

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
به نظرم ازمایش نده صبر کن چند روز بعد بی بی بزن  من یه گروهی عضو هستم دکترش میگه ک ازمایش باعث ...

مرسی عزیزم از راهنماییت لطف کردی پس صبر میکنم ❤️❤️❤️❤️ برام دعا کن🙏🏻🙏🏻🙏🏻

شما ازمایش دادی امروز که بی بی مثبت شد؟؟

نه فردا قراره برم بدم

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
اخه اینجا خوندم قبل موعدم بی بی چک نشون داده به خاطر اون گفتم پس معلوم میشه دیگه!جوابش و کی بهم میدن ...

خب عزیزم زمان لقاح هرکی فرق میکنه.بخاطره همینه بعضیا ازشون نشون میده بعضیاهم نه

اره اگ میتونی بری ک حتما برو....بیشتر یک ساعت بعدش جوابو میدن،دیگ بیستراز دوساعت طول نمیکشه...

اگ رفتی حتمااااا به من خبر بده جواب چیشد.باشه؟؟؟

چشم برهم زدنی پسران کوچک من👦بزرگ مردی میشوند👨‍💼که برای نگریستن به چهره ی مردانه یشان باید سر بالا کنم😍
دقیقا، ایشالله که بارداری عزیزم، چند وقته اقدام کردی؟

تقریبا ۳ ماه شد.شما چند وقت اقدامی؟؟؟؟

2706