2733
2739
عنوان

احتمال بارداریم هست؟؟ خیلی دلشوره دارم!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 5106 بازدید | 125 پست
ازمایش باید دکتر برام بنویسه ؟؟؟ یا همینجوری برم ازمایشگاه میگیرن ازم؟؟؟

نه نيازي به دكتر نوشتن نداره 

آزمايشگاه برو بگو آزمايش بارداري ميخوام 

اگه عددش هم ميخواي بايد بگي تيتر بتا ميخوام 

يه بيست تومن گرونتر ميشه

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام جانم خوبی؟؟؟

رفتی آزمایش؟؟؟چیشد؟؟؟مثبت بود یا منفی؟؟؟

چشم برهم زدنی پسران کوچک من👦بزرگ مردی میشوند👨‍💼که برای نگریستن به چهره ی مردانه یشان باید سر بالا کنم😍

سلام عزیزم ! مرسی فدات شم ! من صبح بی بی چک زدم باز هم منفی بود و خبری از پریود نیست  گفتم وایسم اول بی بی چکم مثبت شه بعدش برم که مطمئن باشم تا حدودی! فعلا که لنگ در هوایم!😂😂🙈

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2731
سلام عزیزم ! مرسی فدات شم ! من صبح بی بی چک زدم باز هم منفی بود و خبری از پریود نیست  گفتم ...

اها خب بسلامتی

ایشاا...که مثبت بشه

چشم برهم زدنی پسران کوچک من👦بزرگ مردی میشوند👨‍💼که برای نگریستن به چهره ی مردانه یشان باید سر بالا کنم😍
اها خب بسلامتی ایشاا...که مثبت بشه

فدات شم ممنونم عشقم ایشالا

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍