2733
2739
عنوان

خدایاخیلیییی خستم،چرااین بچه هیچ جوره باهام راه نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 46 پست
مشکلم اینه که حتی اگه بهش آخم بگم بعدش ازعذاب وجدانش میمیرم،همش خودموسرزنش میکنم که من مامان بدیم که ...

لاور کن همه همینن من خودم هم بودم خوب طبیعیه وقتی به ادم فشار مییاد ادم خسته میشه دیگه ولی خوب بزرگتر میشه و دیگه از این وابستگی ها در مییاد پس صبور باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه های شما هم له وسایل های خونه کار دارن،، حتی قاب روی دیوار یا رومیزی؟ 

پسرمن تاحالاچیزی روخراب نکرده،ولی بیشترخودمواذیت میکنه

میشه لطفایه صلوات منو مهمون کنید مهربونا😘😘
2731
لاور کن همه همینن من خودم هم بودم خوب طبیعیه وقتی به ادم فشار مییاد ادم خسته میشه دیگه ولی خوب بزرگت ...

انشالا.کی برسه اون روز ،😔

دختر منم الان یه سال و نیم اس هست و دقیقا همینجوری لجباز و عصبانی هستش و بعضاً وسایل پرت می کنه ، ولی وقای باهاش بازی میکنم بهتر میشه

سوگیلیم عشق الماسا وارلیق بوتون افسانه دیر, عشقدن محروم الان اینسانلیغا بیگاندیر
تنهاست    همبازی داشته باشه تو رو اصلا حساب هم نمیکنه چ برسه بگه باهام بازی کن   یه ...

وای حتی فکربچه دوم منوبه وحشت میندازه،اکثرشباکابوس میبینم باردارم تاخودصبح سردردمیگیرم

2740
اینا بزرگ بشن خوب میشن بچه من الان خیلی بهتره حرف گوش میده ولی تو مدرسه ازش شاکی ان ولی تو خونه حرف ...

انشالا

پسر من رسما دیوونم کرده دو سال و نیمشه 

از وقتی راه افتاده پیر شدم و مغزم کار نمیکنه 

امروز برای سرماخوردگی برده بودمش دکتر بهش گفتم خیلی اذیتم میکنه گف بیش فعاله و براش دارو نوشت 

هنوز داروها رو بهش ندادم راستش یکم میترسم نمیدونم چکار کنم 

پسر من رسما دیوونم کرده دو سال و نیمشه  از وقتی راه افتاده پیر شدم و مغزم کار نمیکنه  ام ...

دکترعادی براش دارونوشت؟ ندی بهشا،

من بردم گفت مشکوک به پیش فعالیه دارودادهیچکدوموندادم،دلم نیومد،گفتم ببرم چندتادکترخوب شایداین چرت گفته

دکترعادی براش دارونوشت؟ ندی بهشا، من بردم گفت مشکوک به پیش فعالیه دارودادهیچکدوموندادم،دلم نیومد،گف ...

بله عزیزم متخصص اطفال بود از یه طرف میترسم بهش بدم از طرفی هم واقعا دیگه بریدم اصلا کاراش باعث دعوامون میشه 

پسرهای هم سنشو میبینم هیچ کدوم اینجودی نیستن نمیدونم چکار کنم

بله عزیزم متخصص اطفال بود از یه طرف میترسم بهش بدم از طرفی هم واقعا دیگه بریدم اصلا کاراش باعث دعوام ...

من بردم روانپزشک ولی اینقدبی شخصیت وبی ادب بوددرومدم برگه داروروپاره کردم گفتم میبرم دکترخوب،آخه میترسم اینهمه میگن داروعوارض داره.ازطرفیم به قول شمابریدم دیگع،هرچی میخوام به خودم انرژی بدم نمیشه،

من بردم روانپزشک ولی اینقدبی شخصیت وبی ادب بوددرومدم برگه داروروپاره کردم گفتم میبرم دکترخوب،آخه میت ...

آخه تو سایتا میخونم میبینم نوشته بیش فعالی قبل از ۵ یا ۶ سال قابل تشخیص میس حالا این با دوتا جمله من گف بیش فعاله حتما باید درمان بشه 

چن بار هم با روانشناس تماس گرفتم تلفنی گفتن خیلی کنجکاوه ولی چون زیاد بپر بالا نمیکنه و مبشینه پا تلویزیون بیش فعال نیس 

کارهای پسر من بیشتر شبیه آزارو اذیته و بی قراره

آخه تو سایتا میخونم میبینم نوشته بیش فعالی قبل از ۵ یا ۶ سال قابل تشخیص میس حالا این با دوتا جمله من ...

دقیقامنم توهمین موندم چون خیلی علایم نمیخورد به پسر،درموردش تاپیک زدم توتاپیکای قبلیم هست چه بهم گذشت اون شب خدامیدونه،من کلاخیلی حساسم باهرچیزی بهم میریزم زیاد،هنوزم برام مثل کابوسه اگه بفهمم پیش فعاله.بعضیاچقدبی خیالن خوشبحالشون