2737
2739
عنوان

خدایاخیلیییی خستم،چرااین بچه هیچ جوره باهام راه نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 46 پست
منم دیروز حس تروداشتم عصبانی بودم  و افسرده ولی امروز خیلی منو دخترم دوتایی تفریح کردیم سعی کرد ...

باورکن امروزخیلی خوب بودم باهاش،حتی بانق زدناش،

تاعصرکه بردمش پارک یدفعه یه دوچرخه مال یه بچه رودید گریه کرد شدیدکه بریم دنبالش روانم بهم ریخت،میگم خدایاچرامن ؟ آخه چکارکنم،

میشه لطفایه صلوات منو مهمون کنید مهربونا😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط خدا رو شکر کن همین

طبیعیه ماله همه همبنه یه چند ماه هم بگذره درست میشه و اون موقع دلت واسه الانش تنگ میشه پس از لحظه لحظه اش لذت ببر چون وقتی بزرگ بشه تا آخر عمرش دیگه اینجوری نمیخواد  بهت بچسبه اون موقع تو دنبالش میری و اون فرار میکنه

2728
شبا بزار زوددبخوابع  صبا زودتر بیدار بش

خوابش خوبه ،ولی نق میزنه زیاد،بعضی جاهاخیلی خوبه،بعضی جاهاهم وحشتناک میشه

باورکن امروزخیلی خوب بودم باهاش،حتی بانق زدناش، تاعصرکه بردمش پارک یدفعه یه دوچرخه مال یه بچه رودید ...

منم دیروز عصبانی شدم دعواش کردم کتک هم خورد ازم .ولی امروز دیگه نذاشتم عصبانیت مغلوبم کنه خیلی دوسش دارم .میدونم خسته ای مثه دیروز من خیلی ناامید شده بودم میگفتم اصلا چرا بچه اوردم اما امروز ازحرفم پشیمونن .خب براش ی سه چرخه بخر میبریش پارک لج نکنه

2740

دختر منم تا ۱ونیم سالگی فرررشته بود الان ۳ سالشه شلوغکااار تا دلت بخواد حرف گوش نمیکنه از هیچی نمیترسه حرف هیچکی براش اهمیتی نداره زیادی استقلال طلبه.چون شلوغکاره همه همش دعواش میکنن دلم براش میسوزه  دوست ندارم کسی دعواش کنه ولی خودش باعث میشه

خدایا شکرت 😊درهمه حال و هر لحظه شکرت

بفرستش مهد . ماهانه ثبت نامش کن خانه بازی . فک کنم خانه بازی بیشتر بهش خوش بگذره و بمونه اگه بره مهد میشه نوباوه ۱ باید تو کلاس بشینه اموزشای مختلف دارن در کنار بازی شاید زده شه از مهد ولی خانه بازی براش بهتره چنساعت بازی میکنه با بچها انرژیش تخلیه میشه . کاملا حق میدم بهت عزیزم

فقط خدا رو شکر کن همین طبیعیه ماله همه همبنه یه چند ماه هم بگذره درست میشه و اون موقع دلت واسه الان ...

مشکلم اینه که حتی اگه بهش آخم بگم بعدش ازعذاب وجدانش میمیرم،همش خودموسرزنش میکنم که من مامان بدیم که پسرم اینطورشده،خیلی روش وسواس دارم اجازه نمیدم حتی شوهرمم بهش حرفی بزنه،نمیدونم کلامغزم بهم ریخته،چطوربعضیا۴،۵ تابچه بزرگ میکنن

منم دیروز عصبانی شدم دعواش کردم کتک هم خورد ازم .ولی امروز دیگه نذاشتم عصبانیت مغلوبم کنه خیلی دوسش ...

داره بخداانواع واقسام ماشین بزرگ وکوچیک وسه چرخه واسکوتروهرچی که فکرشوبکنی،ولی بازم مال یکی دیگه روببینه اینجوری میکنه

2706