2737
2739
عنوان

زایمان طبیعی بعد از سزارین

462 بازدید | 41 پست

سلام دوستان من 29 هفته باردارم بارداری دومم هست اولی رو سز شدم دوست اینبار طبیعی بیارم

کسی تجربه این کار رو داره خیلی استرس دارم نمیدونم کار درستی میکنم یا نه🤔

ما یکی از اقواممون طبیعی به دنیا اورد دیگه 

تلنگش در رفت عفونت گرفت و ...

انقددد گفتش اگه کاش سزا بدنیا میوردم

انسان خوبی باش                      اما برای اثباتش به دیگران وقتت رو تلف نکن 💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما یکی از اقواممون طبیعی به دنیا اورد دیگه  تلنگش در رفت عفونت گرفت و ... انقددد گفتش اگه کاش ...

وای چ قدر بد من واقعا تو سزارین اذیت نشدم خیلی همه چیز خوب و عالی بود ولی چون دوست دارم سه تا بچه بیارم احتمال خطر تو سز بیشتره

2728

اولی چند سالشه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
وای چ قدر بد من واقعا تو سزارین اذیت نشدم خیلی همه چیز خوب و عالی بود ولی چون دوست دارم سه تا بچه بی ...

نمیدوونم ولی اگر میتونی سز به دنیا بیار 

به غیر از عفونت ۱۶ تا بخیه خورد بیچاره دلم براش سوخت

انسان خوبی باش                      اما برای اثباتش به دیگران وقتت رو تلف نکن 💛
2738
اره۲۲روزه‌زایمان‌کردم‌

چند تا بخیه خوردی؟ منم طبیعی بودم ۴۹ روزشه دخترم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2706