2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
800 سکه چهار دنگ خونمون دو دنگ خونه باباش 50 مثقال طلا1374 شاخه گل نقره ی 200 میلیون پول

من نقطه مقابل شما   

مهریه یک سکه که موقع عقد داد بهم

ایشالا که مهر و محبت و عشق تو خونه ها به زیادی مهریه شما باشه

پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست    از بس که گره زد به گره حوصله ها را...
2738

۷۵۱ بود   بخشیدم  دو سال بعد عقدم😃   دوست نداشتم دین گردن شوهرم بمونه  وقتی نمیتونه بده 😃   الانم   ۹ ساله داریم زندگی میکنیم 😃

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
مال من ۱۱۴ تا سکه ۱۱۴ تا یاس یه حج و کربلا ولی عندالستطاعه است😭😭😭😭😭😭😭توروخدا سر عقد جوگیر نش ...

تو عندالمطالبه کلی راه دررو داره چه برسه به عندالستطاعه.

یجورایی قید مهریه رو بزن.

ممنوعه ی من ...ما بدهکاریم به یکدیگر،به تمام دوستت دارم های ناگفته ای که پشت دیوار غرورمان ماندند و ما آنها را بلعیدیم تا نشان دهیم منطقی هستیم...💔ممنوعه ی من...نه توان رفتن دارم نه جایی برای ماندن،تو میروی ومن نظاره گر مرگ تدریجی خویش هستم...                                                                         

دوستانی که میگن بخشیدم اگر فرزندی داشته باشین یاحتی بدون فرزندم باشین و دور ازجون،بعد از 120 سال،همسرتون فوت کنه و قصد ازدواج مجدد نداشته باشین بخاین تو همون زندگی بمونین مهریه تنها راهکارشه.

موقع تقسیم اموال اول مهریه زن کامل داده میشه وبعد تقسیم اموال صورت میگیره.

اینجوری میتونین از فرزندانتون مواظبت کنین البته اگر پدرومادر همسر اجازه بدن😥😥

ممنوعه ی من ...ما بدهکاریم به یکدیگر،به تمام دوستت دارم های ناگفته ای که پشت دیوار غرورمان ماندند و ما آنها را بلعیدیم تا نشان دهیم منطقی هستیم...💔ممنوعه ی من...نه توان رفتن دارم نه جایی برای ماندن،تو میروی ومن نظاره گر مرگ تدریجی خویش هستم...                                                                         
2706